Yeniyıl için 3 Stil

w3j0Qw

Bütün özel günlerde olduğu gibi yılbaşı gecesi ne giyileceği büyük mesele.Tüm tasarımcıların ortak mesajları ise şu: ‘Doğal olun ve ışıldayın’

Tuğba Ergin şöyle diyor; “Özellikle yılbaşı gecesi iddialı olmak adına yapılan pek çok hata var maalesef. Platformlu stilettolar, ağır payet, tüy, boncuk işleme gibi fazla parıltılı ve abartılı gece elbiseleri, dekoltenin birden fazla bölgede uygulandığı elbiseler, cildi komple kapatan fondöten ve ağır makyaj, sprey kokan ya da kalıptan çıkmış gibi görünen zorlama kuaför saçları en sık yapılan moda hatalarından.

Kendi tarzınızla özdeşleştirdiğiniz; nostaljik bir görünüm ya da maskülen-feminen öğelerle oynayarak hem androjen hem de çok seksi bir görüntü tercih edebilirsiniz.

Eklektik ya da antika bir mücevher, sahte kürkten tasarlanan omuzdan sallandırılan bir etol, kıyafeti tamamlayan deri ya da dantel eldivenler yılbaşı gecesinin en etkili parçaları.”

 

Evde arkadaşlarınızda parti: derken elbette bunu aile evde yapmak aklınızın ucunuzdan bile geçmesin. Bir dağ evinde, bir otel sutinde ya da yazlık bir daire kiralayarak en yakın dostlarınızla harika bir parti verip,eğlenebilirsiniz. Yanınıza bolca oyun, süs, konfeti ve tatlı almayı unutmayın. Çünkü eğlenirken bolca enerjiye ihtiyacınız olacak. Rahat olmanızı gerektirecek bu ortam da yılbaşına uygun kazak ya da tişörtünüzü en sevdiğiniz jean ile tamamlayabilirsiniz. Ani dışarı çıkma durumlarına karşın en güzel kabanınızı, kar topu oynama durumlarına hazırlıklı olmak adına ise şirin kışıl berelerinizi, eldivenlerinizi yanınıza almayı unutmayın.

Arkadaşlarınızla dışarıda eğlenme kararı aldığınız bu gecede iyi bir mekan seçici özelliğe sahip değilseniz lütfen sorumluluk almayın. Bırakın başkası rezervasyon yaptırsın. “Hayır en iyi mekan benden sorulur.” diyorsanız not defterinize şimdiden yapılacakları yazmayı başlayın.

Avantajınız mekanı en iyi siz bildiğiniz için mekana göre en iyi giyinen de siz olacaksınız demektir.  Benim önerim şık bir eteği şık bir aksesuar ile tamamlamak. Aksesuarın ne olduğu sizin zevkinize kalmış. (bu çanta, kolye ya da gün boyu elinizde taşıyacağınız bir lomo makina olabilir.) Tabi ki de topuklu bebeğim! Çünkü fotoğraflarda en uzun ben görünmeliyim.

Özel bir geceye davetli iseniz lütfen bunun tadını kaçırmayın ve dozunda giyinin. Abartmayın. Unutmayın ki şıklığın en önemli unsuru sade ve doğal iken ışıldamaktan geçer.

Çanta,takı ve ayakkabı uyumundan daha da önemlisi seksapalitenizi gizlice öne çıkaracak bir kıyafet seçin. İnsanlarda merak uyandırın. Ben bunun için dantelli bir top’u blazer altına giymeyi tercih ederdim. Yüksek bel düz bir pantolon ise bunun tamamlayıcısı olmayı başarırdı.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.