Yeni yıl Ruhu L’Occitane’de

L’Occitane & Castelbajac iş birliği ile bu yılbaşı L’Occitane’ın değerlerine yaratıcı bir bakış açısı getiriyor. Pop- Art dünyasının yıldızı Castelbajac Paris ve doğal toprakların yansıması L’Occitane, yılbaşı koleksiyonu için buluştu.

Her iki markanın olmazsa olmaz değerleri olan “Optimist, hayalperest ve doğa aşığı” olma hali, L’Occitane’ın yeni yılbaşı koleksiyonuna Castelbajac Paris’in sanatsal güzelliğini taşıdı. Tüm koleksiyonda farklı renk tonları ve ilham çizgileri kullanarak kusursuz motiflerle koleksiyonu süslediler.

Castelbajac Paris tarafından yorumlanan yılbaşı koleksiyonu; “Benim Gezegenim, Benim Hayalim, Benim Vaatlerim, Benim Provence’ım” sözleri ile L’Occitane’ın değerlerini kelimelere döküyor adeta bir yaratıcılık patlaması yaşatmaya hazırlanıyor!

Her bir ürün birkaç taahhüdü içinde barındırırken bir hediyeden daha fazlasını vadediyor.

Biyoçeşitliliği anlatan hediye kutuları

Kendini topraklarındaki biyoçeşitliliği, korumaya ve tanıtmaya adamış bir marka olan L’Occitane vitrinlerine taşınan yılbaşı koleksiyonlarında, Corsika ve Burkina Faso’da yaptığı organik üretimler için yaptığı adil ticaret anlaşmalarını da Shea hediye kutularına yansıtıyor.

HEPSİ BİR SABUN HAKKINDA .. GÖRME ÜZERİNE..

İkonikleşmiş L’Occitane sabunları da Yılbaşı sezonu için yeniden tasarlandılar.. Sınırlı sayıda üretilmiş sabunlar altın rengine büründüler..

Tüm dünyada UNICEF İçin fon toplamaya yardım edenSolidarity Soap, devam eden, anlamlı bir konuyu ifade ediyor; Engellenebilir Körlükle Mücadele..

Dünya çapındaki sürdürdüğü bu proje ile, 1.7 milyon çocuk Vitamin A temin edilme programı ile körlüğü engellemek için destek olundu.

Eğlenceli Yılbaşı Kürelerinde CastelbajacParis Dokunuşu..

Her yıl olduğu gibi bu yılın da en eğlencelisi Yılbaşı kürelerimiz.. Castelbajac Parisdokunuşuyla bu yılbaşı, seyahat boyu ürünlerden oluşan kürelerimiz yıldız formatında da satışa sunuluyor.. Sevdiklerinize hediye alırken bir tane de kendiniz için edinmelisiniz.

TAKIM YILDIZLARININ ÖZEL TAKVİMİ BU YIL ÇOK DAHA SIRADIŞI…

En tatlı hayallere açılan 24 farklı minik kapısıyla L’Occitane’ın 2019 için hazırladığı rüya takvimi karşınızda!

Her bir kapının ardında L’Occitane’dan minik bir sürpriz sizi bekliyor. Parlak, eğlenceli ve benzersiz olan bu takvime karşı koyabilmek imkansız…

24 KAPI, 24 FARKLI HEYECAN..

CASTELBAJAC Paris’intasarımı ile L’Occitane’ın bilgi birikimi yılbaşıfestivalinde karşı konulmaz L’Occitane ürünleriyle bir arada ..Fazlasıyla keyifli ve sıradışı.

Almond serisinin mis kokulu sabunu, Shea Butter el kremi, Cherry Blossom duş jeli ve daha fazlası….

Her güne farklı bir ürün …

Advent Calendar 2018 Fiyat: 369 TL ki bana biraz pahalı geldi. Zira içinde ki ürünler hep seyahat boy.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.