Yeni sezon LC Waikiki ile bir gün, beş stil…

Dünya çapında ünlü instagram fenomeni Mariano Di Vaio’nun reklam yüzü olduğu LC Waikiki, yeni sezon ürünleri ile raflarda yerini aldı. LC Waikiki, küçük yaşlardan bu yana, hem bizim hem de ailemizin dolabında yer alıyor. Ürün özelliklerinin çeşitliliği ve trendleri yakalayan bir marka olması bunun başlıca sebebi.

Instagram’da, “şehir seni özlediyse” mottosu ile paylaşılan görsellere bakarken, farklı parçaların farklı stillerde kullanılmasından ilham alabilirsiniz. Siz de LC Waikiki ürünleri ile çektiğiniz parçaları, #sehirseniozlediyse hashtag’i ile paylaşabilirsiniz.

Sonbaharın gelmesiyle birlikte ankle botlar, deri ceketler, rengarenk bereler, yumuşacık kazaklar alınmaya başlandı bile! Ben de yeni sezondan ilham alabileceğiniz parçalarla sizlere özel kombinler hazırladım. Hem spor hem şık hem genç hem dinamik olan bu stillerden en sevdiğiniz parçaları yorum kısmına bırakırsanız sevinirim.

İşte, sizler için kabinde hazırladığım, günlük yaşamımızın parçası olan stiller:

1.Spor stilim: Bildiğiniz gibi spor kıyafetlerinde en önemlisi, parçaların rahatlığı, teri hızlıca emmesi ve üzerinizde yokmuş gibi hafif durması. Bu üç özelliğin yer aldığı spor bölümde herkes kendine hitap eden parçaları bulabilir. Özellikle, taytın rahat giyilebilir ve esnek olmasını, bacaklar ile basenleri toplama özelliğini çok sevdim.

tayt: burada

tişört: burada

uzun kollu pembe bluz: burada

uzun kollu siyah bluz: burada

2.Arkadaşlarla buluşurken; Rahat ve şık parçalar giymeye özen gösteriyorum çünkü biz gençlerin her an nereye gideceği belli olmuyor.

etek: burada

pembe yumuşak kazak: burada 

gri parlak ayakkabı: burada

3.Sinema keyfi: Etek tercih eden bayanlar oturup kalkarken sizi rahatsız etmeyecek ve kırışmayacak kumaşlar tercih edilmeli.

etek: burada

beyaz sweat: burada

çantanın bordosu: burada

4.Müze/Sergiye giderken; giyecek olduğum parçaların trendlere uygun olmasına özen göstermemin yanı sıra sanatsal parçalarla kombinime renk katmayı seviyorum. Aynı stilimde ki sadeliğe eklediğim bu fransız beresi gibi.

etek: burada

gri parlak kazak benzeri: burada 

çantanın bordosu: burada

 

 

Markayı Sosyal medya hesaplarından takip etmek için;

https://www.instagram.com/lcwaikiki/?hl=tr

https://twitter.com/lcwaikiki

https://tr-tr.facebook.com/lcwaikiki/

https://www.youtube.com/user/lcwaikikiturkiye

Snapchat: lcwaikikitr

 

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.