Yalı Spor:Blogger Röportajları

Öncelikle sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

27 yaşında, İzmir’li, denizsiz şehirde asla yaşayabileceğine inanmayan bir Ege aşığı. 1 yıllık yeni evli, asıl mesleği Klinik Araştırma Uzmanı. Moda, sinema, müzik tarihine düşkün yeni bir Sosyal Medya Uzmanı.

Blog yazmaya nasıl ne zaman başladınız ve blog sayfanızı ne sıklıkla güncelliyorsunuz?

Kendime özgü stilimi keşfettiğimde bunu günlük haline getirmek adına üniversiteden mezun olduğum yıllarda blog yazmaya başladım. Blog sayfamı haftada 2-3 kere güncelliyorum. Yazın zaman çokluğundan günde 2-3 post yazdığım dahi oluyor.

Hangi blogları takip ediyorsunuz?

Viva Luxury, Sincerelyjules ,Wendy Nguyen ,Nicole Warne

Blog yazmaya başlayacak moda tutkunlarına tavsiyeleriniz nelerdir? Nereden başlamalılar? Nelere dikkat etmeliler?

Kesinlikle özgün olsunlar,kendileri gibi yazsınlar ve sponsor markalar sebebiyle kendi benliklerinden ödün vermesinler. Demem o ki “herkes” olmasınlar.

Tarzınızı nasıl tanımlarsınız?

Yaz-kış rengarenk giyinmeyi sevdiğim kadar yeni sezon parçalarını bir arada kullanmayı sevmeyen bir insanım. Kesinlikle stilimde tezatlığı vurgulamak isterim. Müzik den ilham alıp onu stilime uyarlayabilen bir yapım var. Müziğin bende yarattığı ruh haline göre gün içerisinde neyin içerisinde kendimi mutlu hissedeceksem onu giyip güne “merhaba!” derim. Yani beni bir gün sade ve feminen, bir gün şık ve maskülen, bir gün spor ve modern eklektik görmeniz olası.

Bu sezon spor giyimde ön plana çıkan özellikler nelerdir? Bunlardan hangilerini blogunuza taşımayı düşünüyorsunuz?

Bu sezon bence en hızlı yükselişe geçen ürünler ; sırt çantaları,desenli taytlar ve Airmax Nike modelleri oldu. İşim sebebiyle sırt çantasını çok kullandığım için buna blogumda da yer vermeye başladım.

Spor ayakkabı veya spor giyimde lovemark’larınız var mı?

Spor da lovemarklarım birden fazla… Converse’in old school tarzını, Adidas Originals’ın eğlenceli ve modern tavrını, Nike Free’lerin ise sporda özgür kadını yansıtan bir anlayışa sahip olduğu için çok seviyorum.

Online alışveriş hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sıklıkla online alışveriş yapar mısınız?

AntiAVM’ci bir yapım olduğu için online alışveriş sitelerine karşı gayet olumlu bakan biriyim.Saatlerimi mağazada harcamak yerine ne istediğimi bilip ona göre online alışverişimi yapıp mutlu olan bir insanım.Haftada en az 3-4 kere online alışveriş yapıyorum.

Yalispor.com.tr’den alışveriş yaptınız mı? Yapmadıysanız ilk neyi almak isterdiniz?

Ayakkabı alışverişinde online alışveriş yapmadığım için daha önce Yali spor.com.tr’den alışveriş yapmadım. Ama bu ara gözüm kesinlikle su geçirmez Nike Air Max 1 Mid Sneakrboot’da.

Peki almak isteyip alamadığınız ürünler var mı?

Jeremy Scott’un Adidas Originals için ürettiği hologramlı bir spor ayakkabısı vardı. Ancak Türkiye’ye gelmemişti. Yurtdışı siparişimde ise gümrüğe takılıp bana olağan dışı bir masraf çıkardığı için iade etmek zorunda kalmıştım.Sanırım hiçbir ayakkabıyı onu istediğim kadar istememiştim.

Blog sayfanız dışında diğer hangi mecraları kullanıyorsunuz?

En çok kullandığım mecraların linklerini aşağıda bulabilirsiniz;

https://instagram.com/wantthefashion

https://lookbook.nu/wantthefashion

https://www.facebook.com/WantTheFashion

https://twitter.com/wantthefashion

Son olarak Yalı Spor takipçileri ile blog çekimlerinde karşılaştığınız eğlenceli bir anınızı paylaşabilir misiniz?

Sakin yerlerde çekim yapmaya özen gösteriyoruz. Ancak bazen sokakta çekim yaparken bizi izlemek için duran gözlerle karşılaşıyoruz. Yanımıza gelip soru soranlar dışında ilginç bir anı yaşamadık açıkcası.

Cevapladığınız için teşekkürler.

Bu eğlenceli röportajda bana yer verdiğiniz için asıl ben teşekkür ederim.

okumak için siteye – click

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.