Vogue Diary’15-December

Herkese mükemmel bir günden daha merhaba… hayaller Vogue derken gerçeklerde Vogue oldu ve aralık Vogue sayısı için Levis ile harika bir çekim gerçekleştirdik. Sabah bizi derginin projeler yönetmeni İris hanım karşıladı. Ekiple yaptığımız kahvaltıdan sonra birbirinden heyecanlı 7 kız saç-makyaj için beklemeye başladık. Fabrika’nın stüdyosunda gerçekleştirilen buluşmada bize ev sahipliğini Tamer Yılmaz yaptı. Doğal bir makyajın tercih edildiği çekimde saçlarımızda yapıldıktan sonra Ayten hanım nasıl pozlar istediğini anlattı.

Gruplar halinde eğlenceli ve rahat pozlar vermeye çalışsak da senkronize hareket etmek oldukça zormuş. Özellikle de 7 kişiyle. Aynı anda adım atmak,takındığın yüz ifadeni koruyabilmek,yüzünü vücudunu belli mesafelerde tutabilmek.. kısacası modellerin işi çok zormuş onu gördüm.Yine de biz kızlarla öyle komik hallere girdik ki gülmekten hemen kaynaştık ve harika pozlar ortaya çıktı.

Her poz arasında saçlarımızı düzeltmekten bıkmayan Nuri bey’e ise ayrıca teşekkürler. Güleryüzlülüğü ve sıcakkanlılığı ile bizi güzelleştiren Elçin hanım’ın ise yeri çok ayrı. Böyle bir tecrübe edinmenin tadı ise çok farklı. Bu anı ile 2015 veda etmenin benim için yer çok ama çok anlamlı.

İşte aralık sayısından birkaç kare ve kamera arkası…

Backstage video görüntüleri de bizimle paylaşılır paylaşılmaz youtube kanalıma da ekleyeceğim… yakında ki videolar için abone olmayı unutmayın…

FOTOĞRAF:AYTEN ALPUN YILMAZ

MODA EDİTÖRÜ:TUĞBA ANSEN

SAÇ:NURİ ŞEKERCİ

MAKYAJ:ELÇİN MUTLU

PROJE YÖNETMENİ:İRİS IŞIK

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.