Urban Care Style Guide Serisi

Günaydın sevgili okurlar, bu hafta hepimiz için daha bakımlı, daha enerji dolu geçsin. Bugün instagram’da da paylaştığım üzere 2 şanslı takipçime Urban care Style guide serisinden oluşan çantayı hediye edeceğim.

Peki bu çantada hangi ürünler var? Ve ürünler ne işe yarıyor?

Bukle Belirginleştirici Sprey; 200 derece ısıya karşı koruma sağlar ki bu ürünü fön ve maşa öncesi kullanmanızı tavsiye ediyorum. Ben son derece memnun kaldım. Tüm saç tipleri için uygun olup içeriğinde UV filtresi ve keratin kompleksi vardır.

Kilitli kapağı ile çantanızda akma, dökülme yapmaz.

7/24 REPAIR Milk Treatment Onarıcı Köpük‘e bir yenisi daha eklendi. Serinin önceki turuncu ve pembe ürünleri.

Mor olan ürün içeriğindeki süt proteinleri ile yıpranmış ve parlaklığını yitirmiş saçların onarılmasına, parlaklık ve yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur. Onarıcı ve düzleştirici etkisi ile kabarık saçları hedefliyor.Fön ve düzleştirici öncesi kullanım için uygundur.

Lock N Roll Extra Güçlü Tutuş Jöle; Su bazlı formülü, yapış yapış hissiyatı yaratmayan ve ağırlaştırmayan yapısı ile saçlarınızı sabitler. İçeriğinde keratin komplex ve UV filtresi vardır. Kabarık, kalın telli, yoğun saçları olan(erkekler için de) kullanımı tavsiye edilir.

Kuru ya da nemli saça uygulayın. Fön ,maşa, düzleştirici öncesi kullanıma uygundur. Sadece saçınızda nem-ıslaklık olmamasına özen gösterin.

İconic Curl Kuvvetli Tutuş Bukle Belirginleştirici Köpük;İçerdiği Keratin kompleks ve UV Filtresi ile saç renginizin ömrünü uzatır, ısıl işlem ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlar.

Kullanmadan önce çalkalayın,avucunuza sıktığınız bir miktar köpüğü dağıtın ve nemli saçınıza başınızı öne eğerek uygulayın.

Herkese bol şans…

Çekiliş instagram sayfamda yapılacak olup, son katılım tarihi 19.Mayıs.2017 / 00:00’dır.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.