Toms Ayakkabı ile Ayaklarda Zarif Rahatlık

80’li yıllardan günümüze popülerliğini yitirmeyen hafif, rahat ve şık bir ayakkabı türü olan espadril, Toms markasının birbirinden güzel tasarımları ile ayaklarınızla buluşuyor.

Espadril, özellikle ilkbahar-yaz mevsimleri için rahat bir ayakkabı seçeneği olarak ilgi çekiyor. Dünyaca ünlü bir ayakkabı markası olan Toms, kadın, erkek ve çocuklar için rengarenk çizgilere sahip espadril modelleri sunuyor. Sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiren Toms, satın alınan her ürünü için, ayakkabı ihtiyacı olan 1 yoksul çocuğun bu gereksinimini karşılıyor. Öyle ki, kendiniz veya sevdiğiniz biri için alacağınız herhangi bir Toms ayakkabı modeli ile bir çocuğu sevindirmenin mutluluğunu siz de yaşayabilirsiniz…

Ayaklarda Renkli Keyif

Toms espadril modelleri pastel veya canlı renkleri ile dikkatleri üzerinde topluyor. Küt veya yuvarlak burunlu, bağcıklı-bağcıksız saya tasarımlarında ise koyu ve açık renkli sade görünüme sahip seçeneklerin yanı sıra, cıvıl cıvıl desenleri ile göz dolduran modeller de yer alıyor. Adeta bir şekerci dükkanına girmişçesine görsel keyif veren bu modellere kayıtsız kalmak oldukça zor.

“Sıkıldım klasik ayakkabıların sınırlarından!” diyenlere sınırları aşma fırsatı sunan Toms’un zevkinize uygun bir modeliyle bu özgürlüğü keşfedebilirsiniz.  https://www.beymen.com/p_toms-espadril_60467_2387

Ayakları Hafifletin!

Kış aylarında ağır botları, çizmeleri taşımaktan yorulmuş ayaklarınıza Toms’un hafif malzemeler kullanılarak üretilmiş, sağlıklı, rahat espadrilleri ile bir ödül vermek istemez misiniz? Evet dediyseniz, tercih ettiğiniz taban kalınlığı ve saya dizaynına sahip bir Toms modelini hemen deneyebilirsiniz. Pamuk ve diğer kumaş tekstil ürünleri ile hazırlanan sayalar ve ince-kalın lastik tabanlar ayakları özgür bırakmakla kalmıyor, ayak anatomisini sıkmayan rahat kullanımı ile “Ayağımda bir ayakkabı var” hissini ortadan kaldırıyor.

Her Yaşa, Her Cinsiyete Bir Toms

Toms modellerinin en önemli özelliklerinden biri unisex ağırlıklı tasarımlarıdır denilebilir. Kadın, erkek herkesin giyebileceği espadril modellerinin yanı sıra, sadece kadınlara veya sadece erkeklere seslenen modeller de her iki grup için de benzersiz alternatifler sunuyor. Elbette öncelik yetişkinlerde değil, minik afacanlarda! Toms’un çocuklar için hazırladığı cırtlı espadriller onların rahat koşup oynamalarını mümkün kılıyor. Pembe, mavi, kırmızı ve diğer canlı renklere-desenlere sahip tasarımlar çocukları mutlu ediyor.

Sportif Stilin Cazibesi

Espadril ayakkabı modellerinin sportif tarzı da hemen kendini belli ediyor. Toms espadril modelleri, taban tasarımı, hafifliği ve karakteristik çizgileri sayesinde hem spor giyinmeyi sevenlere de hitap ediyor hem de sportif çizgilere sahip kıyafetlerle kolayca kombinlenebiliyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen espadriller Toms’un özgün tasarımları ile estetik kişiliğini buluyor. Eğer gardırobunuzda bekleyen şort, t-shirt, yazlık elbise, spor pantolon ve gömlekler varsa, bir Toms espadrili ile onlara şık ve etkileyici stiller katabilirsiniz.

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.