Tatil Bavulu Nasıl Hazırlanır?

Herkese Merhaba,

Yatmadan hem biraz kafa dağıtalım hem de tatil öncesi bavulumuzu nasıl hazırlayabiliriz bazı tüyolar ile size kolaylık sağlamaya geldim.

Evet tatile giderken “ay evde birşey unuttum da ne unuttum?!” sendromundan kurtulamayanlardansanız bu post sizler için. Öncelikle kıyafetlerinizi ve tatilinizi düşünün. Gününüzü nasıl geçireceksiniz, gündüz ve gece planlarınız neler ve en önemlisi hava durumu takibi…

1.Bavulunuz için liste yapın.Ben hep bu şekilde ilerliyorum ki son anda eklemek istediğim bir ürünü dahi kaçırmayayım.

2.Kırışmasını istemediğinizürünler haricinde ki herşeyi avulunuza 2 gün öncesinden koyun. Böylece kıyafetlerinizi hem giymemiş hem de kirli sepetinde unutmamış olursunuz. Benim gibi bebeğiniz var ise önce onunkini hazırlayın.

3.Gereksiz ürünler ile bavulunuzu şişirmeyin. Belki alışveriş yaparsanız bavulunuzda yer kalsın. Ve mutlaka bavulunuza ad,adres, tel bilgilerinizi ekleyin.

Gelelim kıyafet içeriğine;

4.Kıyafetlerinizi rulo şeklinde sarıp katlayın ki kırışma minimuma insin ve daha az yer kaplasın.

5.Aksesuarlarınızı bir kutu içerisinde toplayın ki kaybolma riski azalsın.Kolyelerinizi pipetten geçirme şeklinde taşımanız pratik olacaktır.

6.Yanınıza mutlaka bir karton poşet alın. Gideceğiniz yerde kirli sepeti olarak kullanabilirsiniz.

7.Ayakkabı,sandalet veya terliğinizi bez çanta içerisine koyun. İçine de minik bir sabun veya koku kesesi koymanız uzun yoluluklarda bavul içerisinde ki koku karışımını önler.

8.Yanınıza mutlaka ince uzun kollu bir triko ve uzun gece eğlencesine giyilebilecek şıklıkta bir elbise alın. Yanınıza alacağınız sandaletler bu kıyafetlere uyacak şıklıkta sade veya taşlı olabilir.

9.Kırılma riski olacak ürünleri çorap içerisine geçirerek yerleştirebilirsiniz.

10.Düzenli kullandığınız ilaçları,vitaminleri el çantanızda bulundurun. Yine el çantanıza yara bandı, minik dikiş seti, powerbank,ıslak mendil,sarj aleti,gözlük,ağrı kesici(migreniniz varsa migren bandı)’nı eksik etmeyin.

Sevmeye bir yerden başlamalı. Ben bu rengarenk bavuldan başladım diyebilirim.Renkleri severseniz ışığı, ışığı severseniz gözleri, gözleri severseniz bakışı, bakışı severseniz görmeyi, görmeyi severseniz gerçeği seversiniz.
Yüzüme gülümseme , günüme renk katan bavulum için @biggshop sitesine göz atabilirsiniz.

Bavul linki; burada Siteye ve daha fazla renkli ürüne göz atmak isterseniz siteden çıkamayacağınızın garantisini veririm. 🙂 Bu arada siteden size özel bir indirim tanımladık böylece bavulu %30 indirimli alabilirsiniz.
Kodunuz: Wantthefashion30 

🎈Ben ve bavulum tatil için hazırız…🗺Bilin bakalım yolculuk nereye? ? ?

Sizin önerileriniz var ise lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.

İyi tatiller,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.