sürpriz sürpriz sürpriz

Hayat küçük süprizlerle dolu siz yeter ki onlara kucak açmayı bilin. Uzun zamandır sizlerle paylaşmak isteyip doğru zamanı beklediğim bir haberim vardı.

Kelimelerin anlamını yitirdiği bir gün yaşıyoruz. “Herşey kifayetsiz kalır o an geldiğinde…” derdi annem. Öyle anne! herşey kifayetsiz!İlk 4 ay bol kusma, yataklardan çıkamama, seruma bağlı beslenme ile geçti. Hasta gibiydim ama bu bir süreç geçecek diye telkinleniyordum. İlk kalp atışını duyduğumuzda inanamadık hatta bir süre anlayamadım o mucizeyi.O kadar olağandışıydı ki ,bana o kadar uzaktı ki.Kalbime doğan kucağıma doğacak şimdi. Küçük elleri ve tüm güzelliği ile ısıtacak kalbimizi. Bir bedende iki kalp atıyor şimdi.Oh valla! söyledim rahatladım artık. Yok “nazar değecek!” , yok “şu riskli dönemi atlatta…” bıdı bıdılarını atlattığım bir dönemdeyim şimdi. İçimde ki bu mutluluğu anlatmanın hiçbir yolu yok.

Kimi takipçilerim snapchatten anlamıştı ve onlarla durumu paylaştığım için ” nerede bu göbek?” diyip duruyorlardı. Komik ama göbeğim çok geç çıktı. Şimdilerde geride 5 aylık bir süreç bıraktığımı söylemem gerek. Bu süre içinde neler yaşadım, nelere dikkat ettim, hangi testleri, aşıları yaptırdım,hangi sporu yapıyorum gibi ayrıntıları blogumda paylaşacağım. O yüzden blogumun lifestyle kısmında family bölümüne yer açtım. Burada hayatımın içinde olan sizlerle hayallerimi, yaşadıklarımı, hayatın gerçeklerini paylaşmaya devam edeceğim.

Nihayet ailemden sonra burada ki ailem olan sizlerle de mutluluğumu doyasıya paylaşacağım. Bu mutluluğun şerefine , yılbaşının yaklaşıyor oluşuna ve instagramda 20bini aşan ailemiz için bir süprizim daha olacak, şimdilik takipte kalın.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.