Sıkıcı Jeanlerinizden Kurtulun

Günaydın trendseverler, bugün dolabınızda durdurmaktan sıkıldığınız ürünlere yenilik getirebileceğiniz “doityourself/kendinyap” önerilerini bir arada topladım. İşte bu haftanın ilk D.I.Y yazısı…Umarım seversiniz ben bir çoğunu çooooktaaan yaptım bile. Size de tavsiye edeceğim kolay yapılabilecek detaylar ise şunlar;

1.Son zamanlarda en sevilen boyfriend jean modeli bu oldu. Kendinyap projelerinin en kolayı. Eskiyen jeaninize inci boncukları alın dikin işte hazır.

2.Dans eden paçalar için pantolonunuzun paçalarını kısaltıp aynı noktadan püaküllü ipi dikebilirsiniz.

3.Boyfriend jeaninize büyük yırtıklar açıp desenli külotlu çorabınızın en güzel detaylarına pencere olmasını sağlayabilirsiniz.

4.Kıvırdığınız pantolon paçalarına bershka/pullandbear/stradivarius da satılan şirin armaları takabilirsiniz.

5.Yine eskiyen pantolonunuzun köşe kısımlarına farklı renkte kurdelalardan fiyonk yapıp bunları eşit aralıklarda dikebilirsiniz. Kurdelalarda tavsiyem kadife olan kumaş parçalarını kullanmanız çünkü bu kumaşlar hem makina yıkamasına daha dayanıklı hemde renk değişimini geçirmeyen kumaşlardır.

 

Not: kendinyap projesi yaptığınız her kıyafeti makinaya attığınızda ters çevirerek atabilirsiniz.

Boncuklu ve taşlı kıyafetlerinizi ise bir tülbentin içine koyarak tülbentin ağzını bağlayıp öyle makinada yıkayın. Böylece detaylar bozulmadan kalacak, emeğiniz boşa gitmeyecektir.

 

get the look / stil parçaları;

tulum – jumpsuit: gebehamilegiyim

top:HM Mama

shoes:Converse

bag:Cantaorbags (same as LV)

 

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.