Santorini Day Outfit-2-

Santorini güncesinin 2. bölümüne hoş geldiniz. Bu postun biraz masalsı ve minimal mimariyle karışık bir post olmasını istedim. Çünkü bugün tatilimin sonuncu günü ve Türkiye’ye dönmek zorundayım. Bana kalsa beni damla sakızlı likörle bu adada bir başıma bırakın.

Şehrin manzarası bir yana dini açıdan kutsal ve değerli bir yönü var. Yunan insanları milliyetçi olduklarını gururla gösteriyorlar ama aynı zamanda türklere karşı çok canayakınlar.

Santorini’de nem çok fazla olduğu için üzüm hasatından elde edilen şarabın tadı biraz daha keskin ve tatlı. Giderseniz mutlaka Nykteri 2013’den alın. Paranızı daha fazla beklentilere harcamayın emin olun ki bu şarap bir harika.

Alışveriş yaparken dünyaca ünlü markaların ürünlerine denk gelmeniz mümkün. Ben bu seyahatimde Les Nereides Paris’in aksesuarlarına göz attım.Fiyatları turistleri kazıklamak adına uçurmasalardı alacaktım ama o an İstanbul/Nişantaşı merkeze bakmak daha mantıklı geldi.Markanın taşlarını swarovski,quartz,gerçek altın ve gümüş detaylar oluşturuyor.

Dress:Bershka

Shoes:Oysho

Eyewear:Koton

Bag: 3.1 Phillip Lim

Bracelets:Mango

Earring:HM

xoxo

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.