Santorini Day Outfit-1-

Santorinin ilk gününden herkese merhaba… Adaya ulaşır ulaşmaz büyülendiğim bir gerçek. Kesinlikle gelip görmeniz ve bir güneş batışına burada tanık olmanız, ruhunuzda ki o mutluluğu hissetmeniz gerek diyorum.

Santorinin ileride meydana gelecek volkanik patlamadan dolayı tekrar bölüneceğini savunan arkeolaglar olduğu için biz adayı hemen görülecekler listesinde başa taşıdık. Çiftler için uygun ve romantik bir yer. Öncesinde Mykonos’da denize girdiğimiz için Santorini’de bunu es geçip şehri baştan sona gezmek istedik. Limanı küçük olduğu için şehre gemiden indiğimizde feribot ile yanaştık ve Thira(Fira) kentine teleferik ile çıktık. (kişi başı 5euro). Eşekler daha güvenli ve aynı fiyatta olsada bu sıcakta çekilmez olduğunu düşündük. Fira daha çok turistlerin indiği ilk lokasyon olduğu için bizdeki Kemeraltı esnafı ile dolup taşıyor.Daha ayrıntılı bilgi için travel bölümünde ki Santorini tüyolarımı okuyabilirsiniz.

Ben ilk gün turist gibi giyinmeyi tercih edip rahatlığımdan ödün vermedim.Burası muhteşem olduğu kadar da temmuz ayında sıcak o yüzden başımdan şapkamı eksik etmedim.Lace up üstlerin 70’leri andırışını ve bunun günümüz modernliği ile bohem havasına bürünmesini seviyorum.Düz sandalet ve bağcıklı sandaletler ile harika bir uyum içerisine giren bu stilin trend olması ilham verici.

Short:Bershka

Sunglasses:ZeroUV

Sandals and Hat:Oysho

Bag:Accessorize

Top:Dilvin

XOXO

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.