YENİ NESİL SUALTI KABI:ProShot CASE

Uzun süredir su altı çekimi yapmak için kap arayışındaydım. Ancak dandik telefon keselerini bırakın , gopro’nun kullanışından memnun olmayan arkadaşlarım dahilinde ne alacağımı bilemez iken Proshot‘ı keşfettim.

 

Hem telefon için oluşu hem de kullananların tavsiyesi üzerine markayı deneyimlemek adına siparişimi verdim. Ürün elime Ptt ile 8 günde ulaştı. 20 dolar shipping ile aldığım ürünün gümrük vergisi çıkmadı. Bu gibi alışverişlerde gümrük verginizi hesaplamak için bu siteyi kullanabilirsiniz; click

 

Gelelim ürünün nimetlerine,bir kere https://www.proshotcase.com/app/ bu linkte ki app’i telefonunuza indirmeniz gerekiyor ki kap üzerinde yer alan 2 tuş ile herşeyi yapabilesiniz. Yani çekim esnasında hem videoya hem fotoğrafa hem de uyku modu gibi birçok modu kontrol edebilesiniz.Ve çektiğiniz herşey anında galerinizde.

Ürünü yanda ki gibi kaba yerleştiriyorsunuz.(Resmi büyüterek bakabilirsiniz.) Kap sonrasında su ile yıkanıp durulanıp kurumaya bırakılabilir. İçersinde ki yer alan siyah plastik kabın vakumlanarak kapanmasını sağlıyor. Çift kitleme özelliğine sahip kap sert plastik kabın en sevdiğim özelliği kendine ait lensi. Son derece net görüntü almanızı sağlayıp, kadrajı genişleten lensin 115° High Quality Wide Angle Lens özelliğine sahip olması.

Suda çekim yaptıktan sonra kabın etrafını iyice silip kabı öyle açmanızı tavsiye ederim.

Ayrıca 30 günde memnun kalmazsanız paranız iade.

Ürünün sevdiğim özellikleri; 

-Kaba ait lens çok derinlikli çekimi sağlıyor. Üst fotoğrafta gördüğünüz üzere ilk fotoğraf telefonun kendi kamerası ile çekilmiştir. Yanında ki fotoğraf ise yine aynı mesafeden proshotcase kabı telefona takılı haldeyken çekilmiştir.

-Kamera su altında/dışında odak noktayı kendi belirliyor,kendi sabitliyor. Yani fotoğraf bulanık çıkacak derdinizin olmaması çok güzel.

-Kabın içerisinde yer alan siyah plastik yani vakumlama kısmı kabı sağlıklı kullanmanızı sağlıyor. Denemelerimiz sonucu kab içerisine kesinle su girişi olmadığına şahit olduk.

-GoPro hero4’u baz alınca Proshot ile ekranda çektiğiniz kareyi görebiliyorsunuz.Gopro kullanıcılarının bildiği üzere kendini selfie çubuğu kullanmadan çekmek çok zordur.Birde 3 saniye beklemeniz gerektiğini düşünürsek Proshot İphone kabı çok başarılı bir işe el atmış.

-Ürüne ait aksesuarlardan en kullanışlısı kesinlikle bu; click Bu ürün kabın su içinde batmamasını sağlıyor.Ancak proshot paketi içinde yine ürünü kolunuza bağlamanız için gerekli kol bilekliği de mevcut.

Ürünün sevmediğim özellikleri;

-Ekranda parmak algısı yok ki bu da çektiğiniz resmi kaydettiği zaman yine ekranın parmak algısı olmadığı için görme şansınız olmuyor.

Çekim kalitesi yakın kadrajda üstte ki gibi.Biz bu anlamda hem selfie hem de dış kadraj olarak çok memnun kaldık.Bu arada kap ile ön kamerada telefonunuzun kamerasını kullanıyorsunuz. Kaba ait lens sadece arka kamera için mevcut.

Ürünün  3 çeşit lensi mevcut. Paket içerisinde ki gelen lens ise flatlay lens. Balık gözü lensi için ise biz app kullandık.Ücretsiz App ismi; Fisheye Lomo Lens.

Ürüne ait çekim yapılan tüm fotoğrafları buradan inceleyebilirsiniz; click

Ürünün 2 çeşiti mevcut: Proshot Touch (15 metreye kadar su geçirmiyor.) ve Proshot Dive  (40 metreye kadar su geçirmiyor.)

Türkiye’de bu markayı deneyen ilk kişi olmanın mutluluğu içerisinde söyleyebilirim ki indirim dönemlerinin olduğu bu ürünü kaçırmayın. Ve beni instagramda takip etmeye devam edin çünkü yakında sizler için bir sürprizim olucak.

Sevgiler,

S.

Yorumlar

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.