perapie masalı

Geçtiğimiz hafta Liya’yı ilk defa köy evimize götürdük. Hem doğa ile iç içe olsun, hem hayvanları yakından tanısın hem de çıplak ayakla toprağı hissetsin istedik. Gitmişken ufak bir konsept çekimi yapalım anı olarak albümlerimizde kalsın dedik.

Size de fikir olması açısından postlamak istedim. Tahta parçalarını tül perde ile süsleyip minik bir çadır kurdum. Sizde bu konseptte bir çadır kurmak isterseniz Youtube’da Duygu’nun Dıy Günlüğüne bakabilirsiniz.Link; https://www.youtube.com/watch?v=F6f-Ywu3q4E&t=207s

Yere atacağınız bir-iki paspas ve aynı tonlarda sofra bezi gözü doldurmaya yetecektir. Yine sepete doldurduğumuz çiçekleri konsepte dahil ettim. Kütük üzerine koyduğum renkli bardakları Liya rahat bırakmayınca kaldırmak durumunda kaldım ama sizin uslu bir bebişiniz varsa farklı dekoratif ürünler kullanmayı seçebilirsiniz. Hatta sonradan aklıma geldi. Güneş batımına yakın mumluk ve lambalar,kafesler kullanabilirsiniz.

Anne bebek kombini yapan annelerden olacağımı hiç düşünmezdim. Sanırım bu stilimizde Liya ile ilk ve son olarak kalacak. Perapie markası ile tanıştığımda tütülerin cazibesine ve şirinliğine karşı koymak mümkün değildi. Ayrıca kutuyu açar açmaz yayılan kokuyu size tarif etmem çok zor. Masumiyet kokan fresh bir koku desem şimdilik yeterli.

Perapie markası ismini minik Pera bebekten alan ve onun için sağlıklı,eğlenceli ve şık ürünler üretmeyi başaran annesinden alıyor.

1-3 yaş arası için şirin pofuduk tütü arayaşına girerseniz diye linki şuraya bırakıyorum; http://www.perapie.com/Pink-Ballerina-Tutu,PR-204.html

Stil parçalarımız;

Gömleklerimiz: Oneandonlydesign

Eteklerimiz: Perapie 

Ayakkabım: Lutvelizade

Liya’nın ayakkabısı: ZaraKids

Liya’nın taçı:Nurcan Tasarım

Sevgiler,

Mama S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.