P.S sendrom: Plaid Shirts

En sevdiğim sokak stillerinden biride kareli gömleklerin grunge tarzı. Ama gerçeği söylemek gerekirse bu parçalar en iyi bahar ve kış aylarında tamamlandığı parçalar ile kendini gösteriyor. Ve unutmamak gerekiyor ki oldukça rahat,samimi görünmesinin yanı sıra aynı zamanda da ucuz. Kareli gömlekleri giymenin bir çok yolu var ama önemli olan tarzınıza uyum sağlaması.Üzerinize giydiğinizde size rahatsızlık hissi vermemeli. Bu yüzden bugün bu gömlekleri nasıl giymeli tüyolarından bahsedip, günün stilinde ben nasıl giyinmişim onu paylaşacağım.
-Kışın giyiyorsanız ve sıcak bir mekana geçiş yapacaksanız beyaz basic tişört üstüne gömleğinizi giyip üzerinize bir hırka almanız yeterli olacaktır. Şık bir yere gidiyorsanız altına koyu denim skinny jean ve topuklu giymekten korkmayın. Birkaç şık salaş kolye ve kol çantası işinizi görecektir.
-Aksesuarlarda kışın yün boyunluk, yazın ise metal rengi kolye ve bileklikler kullanabilirsiniz.
-Daha profesyonel bir görünüm için blazer ceketlerinizi giyin.Altına giydiğiniz kareli gömleğin kollarını ceketinizin kollarını sıyırıp hafifçe gösterebilirsiniz.Yakalarınızı maskülen havada bükün. En iyi sade jean yada pantolonunuzu giyin topuklularınızın üstünde güçlü ve dik yürüyün.
-Yazlık elbiselerinizin üzerine giyebilirsiniz ki bu görünümün en iyi tamamlayıcısı bileksiz converse ayakkabılar.
-Kareli gömleklerinizi diğer sade gömlekleriniz ile kullanabilirsiniz. Nasıl mı? beyaz tişört üstüne denim gömlek, mini etek ya da şort ve belinize bağlayacağınız bir oduncu gömleği ile.

İşte bu kadar şimdi hazırsın..

xoxo

S.

One of my favorite street fashion staples is a plaid shirts. I could wear plaid shirts all year round, but honestly, they look the best in fall and winter. And don’t forget that they’re comfortable, cozy and usually inexpensive.There are so many other things to do with a plaid shirt, no matter how casual it seems. Here are the some style tips on how to wear a plaid shirt…
– Start simple! Layer it under a cardigan to keep warm and super casual. An over-sized plaid shirt can be worn open as a cardigan, and looks like a cute layer with denim shorts and tights.
-Accessorize with a chunky knit scarf and a beanie to stay warm, and pair your plaid shirt with destroyed jeans for a comfy weekend outfit.
-You can make a plaid shirt more professional simply by adding an eye-catching blazer.
-Make a summer sundress work for adding an open plaid shirt.
-Don’t be afraid to mix your plaid shirt with other basic shirts.

That’s it you’re ready

xoxo

S.

 

 

basic shirt: iamnotbasic

shoes:Ayakkabipirensi

bag:3.1 phillip lim

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.