My Teddy Bear Coat

Bakar bakmaz içimizi ısıtan Teddy Kabanların popülerliği giderek artarken bende geçen sene aldığım kabanımı hemen kışlıklardan çıkartıp görgüsüzler gibi giydim. Görgüsüz diyorum çünkü kürk lüksün,paranın ve şaşanın simgesi haline gelmiş bir kumaş türü. Çok sevmemin dışında İzmir’de giyilebilirliğin sınırlı olduğu bir gerçek. Bir önceki postumda bahsettiğim sezonun en güzel suni kürklerine burada ki linkten ulaşabilirsiniz.

Bugünde teddy bear kabanlar nasıl giyilmeli ve nasıl giyilmemeli konusuna değinmek istedim;

1.Öncelikle Teddy bear mantolar yeterince büyük olduğundan kalın ve bol kıyafetlerle kullandığınızda şişman görünürsünüz.

2.Teddy bear kabanlar da görüntünün yumuşak olması açısından açık tonları tercih edin. Böylece daha çocuksu bir görünüm elde edersiniz. Yok ben koyu renk severim derseniz riske girmeyin ve siyah rengi tercih edin derim.

3. Hem şık, hem modern, hem de biraz sokaksı özgürlüğü taşıyan bir kreasyon bir model. O yüzden içine takım giymek sizi maskülen göstermeye devam edecektir. Bu anlamda krem ve kahverengi teddy bear kabanları tercih edebilirsiniz.

4.Stilinizi tamamlarken çantanızı kaban ile zıt renklerde kullanmayı tercih ederseniz sokaksı özgürlüğü yakalarsınız ve modern görünürsünüz. Kaban ile aynı tonlarda çanta kullanmayı tercih ederseniz monokrom tarzında giyinmeyi tercih edin derim.

5.Gece kıyafetlerini tamamlayıcı olarak giymek isterseniz, mini elbisenizin altına bir topuklu ya da dizüstü çizme çekin. Teddy bear paltonuzu omuzlarınıza atın. Minik şık bir el çantası ve iri küpeleriniz ile stilinizi tamamlayın işte hazırsınız.

Stil Parçaları;

teddy bear kaban; fineapple (benzeri burada) / bluz:Zara  / pantolon:Gap

ayakkabı:Nikeairmax  /  çanta:Balenciaga 1-1

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.