My #Gapicons

Benim için ikon demek ağzını açmadan stili ile tavrını, benimsediği tüm düşünceleri en iyi şekilde ifade edebilmek demektir. O yüzden kendini ve çizgisini zamana uydurarak koruyabilen Kate Moss’u çok beğeniyorum. Doğallığı,fark yaratan enerjisi ve başarılı şekilde taşıdığı zamansız parçalar ile her zaman özgür, rahat,asi.Bugün Gapicons ile yaptığımız projede ben Kate Moss’dan ilham aldım. Siyah deri ceket 60’lardan bu yana asla modası geçmeyen zamansız bir parça. Bence modada yatırım yapılabilecek nadir ürünlerden. Doğru etek,elbise ve pantolonla tamamladığınızda stilinizin fark yaratmaması mümkün değil. Yine aynı şekilde tüm denim gömlekler zamansız parçalardan. Ofiste,sinemada,yürüyüşte… nerede nasıl giydiğinizin hiçbir önemi yok. Kesinlikle ikonik bir parça.

Tüm dünya doğallığın önemini kavramışken, sanki bizde doğallığa savaş açılmış durumda.Ne yazık. Türkiye’de insanlar bazı şeyleri geç anlıyor, ne kadar az yapaylık, makyaj, o kadar çok doğallık doğrusu aslında. Kendine güvenen insan doğal olur. Moda ikonu demek kendine güvenmek demektir, yüzüne maske takmak değil.

Unutmadan bir ikon bir devrim yaratabilir. Coco Chanel,Lady Di,Audrey Hepburn, Micheal Jackson, Elvis Presley ve niceleri gibi.

Peki sizin ikonunuz kim?

 

—————————————————-

 

For me the icon; The attitude and style of speech is to express in the best way.That’s why I really like Kate Moss.Naturalness, energy, successful style are always free, relaxed, rebellious.
Today the project we did with #Gapicons I got inspired from Kate Moss.

The black leather jackets a timeless piece that will never go out of style since 60’s. I think fashion investment that can be made from products.True skirts, dresses and pants, simply complete.Likewise, all denim shirts from timeless pieces. Those are definitely an iconic pieces.

Confident person becomes natural. Fashion icon is to say self-confidence, not to wear face masks.

Do not forget! An icon can be revolutionized. Same as Coco Chanel, Lady Di, Audrey Hepburn, Michael Jackson, Elvis Presley and many others.

 

—————————————————

 

Get the look;

Trousers/Pantolon: Gap (new season)

Shirt/Gömlek: Gap (new season)

Ankle boot / Bilekten bot: Zara (sale on now)

Belt , Poncho/ Kemer,Panço: Stradivarius

Bag / Çanta: Mango

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.