Mount Sipylus

Sanırım gerçeklerden alıntı olan filmlere karşı bir zaafım var ve izledikten sonra o filmin kadrajlarını aklımdan atmak uzun bir süre alıyor. Film üzerine tartışmayı ve yorumlamayı seviyorum. Dağcılık üzerine çok film izledim ve bunlardan önerebileceklerim arasında; The Wildest Dream(ımdb 7.3),Cold (ımdb 7.4),Blindsight(imdb 7.4),Meru(ımdb7.8) var. Ama hiç bir tırmanış filmi beni Everest(ımdb 7.2) kadar etkilemeyi başaramadı. Çaresizlik ve fedakarlık arasında kurulan bağın üzerine insanın hayatında kendi dışında ki insanlarında amaçlarını önemseyebilen bir karakter olan Rob Hall’n ölümüne yol açan dramatize bir film. Siz başkalarının hayallerini gerçekleştirmek adına hayatınızdan vazgeçermiydiniz?

Bir dakika ben bu konuya nereden girdim?

Ah tabi ki ka’r. Biz İzmir’liler kar gördük mü dünyayı kurtarmışcasına seviniyoruz. Ama bu resimlerde İzmir’e tane tane kar atıştırırken ben arkadaşlarımla Spil dağı’na çıktık. Hem şehrin gürültüsünden ve sıkıcılığından uzaklaşmak , hem de doğa ile biraz başbaşa kalıp kahve eşliğinde sohbet etmek istedik.

No signal ,no stress. 🙂

-6’C ‘de telefonlar kendiliğinden kapanıyormuş bunu öğrendik. Donmuş gölün üstünde kayanları “ne zaman düşecekler?” diye gözledik. Sucuk ekmek yapanlara bol bol küfrettik. Kara doyan çocukların mutluluğuna tanık olduk ve harika kareler çektik.

denim ceket/ denim jacket: Levi’s (new season)

tayt/leggings:Nike (new season but on sale now)

ayakkabılar/shoes:Ugg

gömlek/shirt:PullandBear Men

bere/beanie:Zara

mug:Starbucks

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.