Miu Miu “L’Eau Bleue”

İtalyan lüks giyim markası Prada’nın kurucusunun torunu olan moda tasarımcısı Miuccia Prada’nın girişimleriyle 1993 yılında açılan Miu Miu moda evi ilk kokusunu geçtiğimiz sene çıkarmıştı. O parfümü deneyimlediğim yazıyı bu linkten okuyabilirsiniz. (click)

İkonik fotoğrafların sahibi olan fotoğrafçı Steven Meisel tarafından bir kez daha fotoğraflanan Miu Miu L’Eau Bleue kokusu tazelik,umut ve yeniden doğuş hissini uyandıran bir kokuya sahip. İlk parfümü ile hemen hemen aynı içeriğe sahip.

 

Koku ailesi;

Üst notalar: Çiçeksi,

Tepe nota: Müge Yaprağı,

Kalp Nota: Hanımeli,

Dip nota: Akigala ağacı

 

Tasarımı hakkında;

Parfüm şişesinin tasarımına gelecek olursak şişe tasarımında Miu Miu markasının meşhur kapitone baskılı deri çantalarına gönderme yapılmış. Ayrıca markanın logosu şişenin boyun kısmına yerleştirilmiş. Parfümün genç ve canlı bir tavrı var. Reklamda genç, özgür ruhlu hatta biraz da içindeki çocuğun sesini dinleyen model Stacy Martin ve onunla beraber masumluğu simgeleyen şirin bir kedicik yer alıyor. Stacy Martin reklam filminde mavi elbise ve eğlenceli pastel sarı ayakkabıları giyiyor. Bu styling ile Miu Miu kadınının özlü niteliklerini, ışıltısını ve saydamlığını, Miu Miu L’Eau Bleue’nin özünü yansıtılıyor.

Reklam kampanyasını izlemek için tıktık

 

Parfüme ulaşabileceğiniz adres; sevil parfümeri

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.