MAKEUP REVOLUTION KİTİ’18

Kapınızı çalan bir kargo sizi ne kadar mutlu edebilir? Kadın olmanın ve bir makyajla özgüveninizin hat safhaya ulaşması ne kadar basit olabilir?İşte Revolution makyaj kiti ile bu mümkünmüş yahu… dün elime geçer geçmez sizler için her ürünü didik didik ettim.

Bir marka düşünün ki uygun fiyatlarının yanı sıra seviyesi elf ve too faced markalarıyla yarışır özellikte olsun. Ürünlerin hepsine buradan ulaşabilirsiniz; tık tık 

Rujların matlarını sevdim ama yinede Flormar ve Too Faced kadar başarılı bulamadım. Günlük rutinde kullanılabilecek bir seri sadece. Ama Mac gibi çıkmayan ve uzun süreli kalıcı rujları daha çok seviyorum.

Farların pigmentasyon yoğunluğu çok iyi özellikle en sevdiğim palet Fortune Favours The Brave Far Paleti oldu. En açık ve mat tondan en koyusuna kadar bütünleşebilecek renkleri (30 adet) bir palette toplamayı başarmış bir seri.

Kontür paleti ise kremsi ve kolay dağılan her renk ile kendini kullandırmayı başarabilen bir palet.

Diğer paletler ise bana sıradan ve günlük geldi.

Pudranın hafifliğini ve toz tanelerinin cilt çizgileri arasına tutunuşuna bayıldım. İstediğim gibi mat bir cilt elde edebiliyorum. İlk kullanacağım pudra bu markanın oldu. Önceki makyaj yazılarımı takip edenler bilir bu zamana kadar hiç pudra kullanan biri olmadım.

Kaş farının yoğunluğunu sevdim ancak tonu bana olmadığından tam uyan rengin nasıl duracağı hakkında en ufak fikrim yok ajsdhjkkag 🙂

Ben bu zamana kadar hep Benefit’in girl meets pearl’nü kullanıyordum ki Revolution serisinin likit highlighter’nı deneyene kadar. Çok daha yoğun ve dağılımı fırça ile mükemmel. By by baydığım paracıklar.

Ben Revolution’ın şu ürününü denedim,yorumum bu, başka önerim şu derseniz lütfen yorum bırakmayı unutmayın.

Bakımlı kalmanız dileğiyle sevgiler,

S.

Yorumlar
  • Merve

    Ne tatlı ne güzel bir anlatım yaa 🙂

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.