M.Kors Sexy Ruby

Michael Kors New York’ta model olan annesi ile butik gezerken, kadınlar için en iyi olanın zarif ve sade olan olduğuna karar verir. 1981’de Michael Kors kendi kadın giyim çizimlerine başlar ve bu süreçten sonra tasarımları eleştirmenlerce alkışlanır. 2001’de Estée Lauder ile ortaklaşa, tüberoza ve misk’in cazip kombinasyonundan Michael Kors parfüm serisini başlatır. Aynı yıl erkekler için Michael Kors For Men’i piyasaya çıkartır ve 2001 yılından bu yana, Michael Kors parfümleri moda dünyasını heyecanlandırmaya devam etmektedir.

2017’nin en çok konuşulan parfümlerinden biri olan Sexy Amber’den sonra Sexy Ruby şişesinden de anlaşıldığı üzere mücevherden ilham alınarak yapılmış bir koku. İlk kokladığınız da gözünüzde klas bir kadın profili beliriyor. Sonrasında kadının içine gizlenmiş şehvet,tutku,seksilik esrarengiz bir şekilde ortaya çıkıyor.

Bu özel parfümün içeriğindeki meyvelerin yarısı Fransa’daki Languedoc Roussillon bölgesinden geliyor. Dip notaları hayranlık uyandıran bir yapıya sahip. Yosun kristali ışığa karşı karanlıkla kontrast oluşturarak derinlik yaratıyor. Egzotik ve kadınsı Hint yasemini baştan çıkaran bağımlılık yaratan deneyim için kaşmir odunsularının sıcaklığını sarıyor.

Notalar:

Üst Nota: Böğürtlen, Davana Yağı*, Biber
Orta Nota: Portakal Çiçeği, Yasemin, Gül
Dip Nota: Yosun, Kaşmir

*Bilmeyenler için Davana Yağı: Uzun ve çok yıllık bir çalı/ağaç görünümü olan Davana, kalıcı ve tatlı olan balzamik meyvemsi bir aromaya sahip olan egzotik bir bitkidir. Davana yağı, Davana bitkisinden kimyasal yöntemlerle elde edilen bir yağdır.

Satın almak isteyenler için; Link

Michael Kors Sexy Ruby Silky Body Lotion & Michael Kors Radiant Shower Oil; Cildinizi temizler ve nemlendirirken aynı zamanda göz alıcı ışıltı ve parklaklıkla hak ettiği lüks görünümü kazandırır. Bergamut & Mandalinadan gelen ışıltılarla cildiniz hiç olmadığı kadar yumuşak ve pürüzsüz kılar. İçinde ilk burna gelen portakal çiçeği, gül ve yaseminin altında tene bir bağımlılık gibi işleyen sandal ağacı, miskotu ve bir tutam vanilya kokuları yer alır.

 Sevil Parfümeri’ye gidip bu kokuyu mutlaka deneyimlemenizi öneririm.Belki de kokunuzu değiştirmenin tam zamanı gelmiştir.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.