Kürk Sıcaklığı

2017’de bu sezon kolun tanımı değişiyor. Trikoların,gömleklerin,kazakların kolları uzuyor da uzuyor. Kol detayını abartmak artık moda olmuşsa bende kışın olmazsa olmazı kürk detaylı kabanı ile stilimi tamamlar kendimi sokağa atarım dedim.

Kürkün sadece detay olarak kullanıldığı bu sezon sizde sade kabanlarınızın yakalarını, ceplerini ya da kol kısımlarını kürk parçaları ile hareketlendirebilirsiniz. “Yok ben kürkü ayrı severim.” diyenlerdenseniz Miu Miu, Alberta Ferretti,MSMG gibi markaların kürkü sadece şal olarak kullanmasından da ilham alabilirsiniz.

Vücut hattınız armut şeklinde ise kürk atkı ve şalları kullanabilirsiniz. Bu vücudunuzda dengeyi sağlar ve sizi kum saati şeklinde gösterir.

Kısa boylu iseniz kürk detayını kol kenarlarında kullanabilirsiniz. Diğer bölgelerde kullandığınız taktirde hem kısa hem de şişman görünmeniz olası.

Ben hamile olduğum için şişen göbeğimin hizasından çok dikkati yukarı çekmek istediğim için kürk detayının yerini yukarıda göğüs ve omuz hizamda tutmak istedim. Evet artık bebiş iyice kendini gösteriyor ve onu sergilemekten gurur duyuyorum. Şişmanlığın en güzel zamanlarını yaşayan biri olarak söylemeliyim ki eğer hamile bir anne adayı iseniz yada doğum yağmış ve göbeğiniz hala sizinleyse onu sevin çünkü orada 1 senenin emeği var. Unutmayın yanlız değilsiniz ve kimse kusursuz değildir. Kusursuz olmak için kendiniz olmaktan vazgeçmeyin. Yaşasın göbüşlü anneler 😀

 

get the look – stil parçaları;

şapka – hat; LCWaikiki

yelek&etek – vest&skirt; Zara old (burada – same as here)

gömlek – shirt; Zara men (tersten giydim)

çizme – boots: Buraksayakkabi

çanta – bag: Mango

 

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.