Kız Kıza Parti Temaları

Kızlar erkekleri bu yaz bertaraf edip baş başa eğleniyoruz.Nasıl mı? İşte kız kıza yapabileceğiniz parti temaları…

Eğlenmek için erkeklere ihtiyacımız yok, onları bırakın ve kız kıza sabahlara kadar eğlenmenin , dedikodu yapmanın,karnınıza ağrılar girene kadar gülmenin planlarını yapmaya başlayın.

 

-Dans dans dans; Kendinizi özgür bırakmanın en iyi yollarından biri de ruhunuzu müziğin akışına ve dansa bırakmaktır. Daha iyi bir stres atma süreci düşünemiyorum. İhtiyacınız olanlar yüksek seste bir müzik, disko topu, loş ışıkta bir ev ve kız arkadaşlarınız. Tamam belki biraz şarap ve bolca abur cubur. Ne de olsa tüm gece dans edip ,gülerken enerjiye ihtiyacınız olucak. Eğlenmek adına klasik dirty dance’i izleyebilir,oryantal oynayabilir, carmen electra’nın aerobik stipriz videolarından ilham alarak beraber çalışabilirsiniz.Karaoke  ise böyle akşamların vazgeçilmez favorisi.

 

-Pijama partisi; En cici pijamalarımız ile bakım yaparken , denemekten mutluluk duyduğunuz ve yeni aldığınız kozmetik ürünlerini bu akşamda toplayıp kız arkadaşlarınızla beraber paylaşabilirsiniz. Belki sizin sevmediğiniz bir ürün arkadaşınızın hoşuna gidecektir ya da yeni ürünler keşfederek kendinize uygun ürünler ile karşılaşacaksınızdır.Böylece değiş tokuş hareketine de başlayabilirsiniz. Merak ettiğiniz bakım önerilerini birbiriniz ile paylaşıp dilerseniz makyaj vloglarını izleyip kendinize ilham yaratabilirsiniz.

 

-Hikaye gecesi; Eskiye dair ne kadar fotoğrafınız varsa alın ve arkadaşlarınıza da getirmesini söyleyin. Birbirinden komik ve anlamlı fotoğraflarınızın hikayesi ile hem arkadaşlık güçlenecektir hem de birbirinizi daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınızdır. Daha sonra doğruluk mu cesaretmi oyunu ile bu geceyi bir tık ileri taşıyıp seks ve ilişkiler hakkında da konuşabilirsiniz.Bu partide aslolan kendinizi rahat hissetmeniz ve doğal olan şeyler hakkındaki kendi tabularınızı yıkabilmeniz.

 

-Drunk price night; Hadi bir kokteyl partisi düzenleyelim ve arkadaşlarınız ile en iyi alkol karışımını yapan arkadaşınızı seçip ona bir ödül verelim. Bu gece de ihtiyacınız olanlar bolca içki çeşidi, meyve,peynir ve cips türleri.Herkes sıra ile en iyi kokteylini hazırlayıp sunacak. Daha sonra herkes hazırlanan kokteyl için 10 üzerinden vereceği puanı o kişiye has kutunun içine atacak ve toplanan puanlar ile gecenin ödül kazanına kazanamayanlar birleşip bir hediye alacak.Bunu acıktıysanız en iyi mini sandviç yapan olarak da kurgulayabilirsiniz. Maksat eğlenmek.

 

-Hamam ya da spa/masaj partisi; Bunu daha çok çalışan kadınlar için önerebilirim. Yoğun geçen bir haftanın sonunda stres ve yorgunluk atmak adına kız arkadaşlarınızla ayarlayacağınız bir hamamda parti yapıp, oryantal ile çoşabilir ya da spa merkezine gidip rahatlama sonrasında detox içecekleri ile gırgır şamatanın dibine vurabilirsiniz. Tek kural var! bu gün içerisinde asla şikayetlerinizi ve derdinizi paylaşamazsınız. Bu gün sizin rahatlayacağınız ve dertlerinizi arkada bırakacağınız bir gün olmalı.

 

 

-Havuz partisi; Yazın haftasonları kendimizi denize atıyoruz evet ama arkadaşlarınız ile havuzlu bir ev ayarlayıp gece havuz partisi yapıp eğlenmenin tadı da bir başka oluyor benden söylemesi. Sabahda dileyenler serinlemek adına partiye devam edebilir, bir yandan brunch yapıp öğlene havuzun tadına mangal ile çıkartabilirsiniz. Kim demiş mangalı sadece erkekler yapabilir diye. Hadi ordan!Unutmadan su altında fotoğraf çekinmek için telefonlarınızı su kabına koyup ya da var ise gopronuz ile harika anılarınızı kayıt edebilirsiniz. İhtiyacınız olanlar su tabancaları, farklı deniz yatakları,fotoğraf makinası, farklı bikini/kimono çeşitleri,kokteyl ve farklı garnitürler, atıştırmalıklar.

 

benim kız kıza parti temamda ki kıyafetler;

dress/elbise: Karahasan’s

shoes/ayakkabı:Mecrea

accessories&bags/aksesuar ve çantalar: Accessorize

 

photographers: Serdar Köse & Damla Ayar

Yorumlar

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.