kendinle barış

Yoğun bir temponun içinden çıkıp biraz bloguma zaman ayırıp kendimi dinlendirmeyi özlemişim. Hele ki yazmayı ve paylaşmayı herşeyden daha çok.

Reklamlara boğulduğumuz ve herkesin tek tipleştiği ve bunun bu şekilde kabullenildiği instagram dünyasına da uzak kalmamın bana çok iyi geldiğini itiraf etmeliyim. Artık herşeye daha uzak kalmayı tercih etmem ve sık sık güncel olmayışımda bu yüzden. Bir yandan Liya’nın ayaklanışı ile koşturmam bir yandan günlük rutin planları yapmak ve öğretmen olmak adına daha fazla efor sarfetmemin de güçlüğüdür bu. Evet ben öğretmen olduuum.

Liya için anne olmak ve düzenli bir iş hayatımın olamayışından dolayı öğretmen olma kararı aldım ki gerçekten çok mutluyum. Kendimi parçalayarak harcadığım o şirketlerde geçirdiğim hayata dönüp bakıyorum da keşke daha önceden öğretmen olsaymışım diyorum. Meslektaşlarım, öğrencilerim ve çevremin daha güzelleştiğine tanık olmak anlatılamayacak bir duygu.

Bu haftasonu da vakit bulmuşken İzmir/Asansör tarafına gidip arkadaşımın açtığı kafede birer kahve içtik derken indiğimiz merdivenlerin ne kadar güzel olduğunu görünce bunu kalıcılaştırmak istedim. Ve işte o rengarenk,barış kokan merdivenler…

stil parçalarım;

etek:Addax

üst:Stradivarius

küpe:butik ürünü

şapka:HM

shoes:Nike

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.