Jogger or Jogging

Eşortmandan bozma bu pantolonlar 2017 trendlerinde kışı ele geçirdi. Hem rahat hem de spor stillerin en yakın dostu olmaya aday oldu. Benim gibi hem şık görünmeyi sevip hem de rahatlığınızdan ödün veremeyenlerdenseniz jogger/jogging pantolonlar sizin için.

Bu arada bilmeyenler için aslında jogging ritimli bir yürüme sporudur. Hani şu Postacı filminde ki Kemal Sunal yürüyüşünü hatırlarmısınız? İşte tam onluk pantolon desek yeri. Bilmeyenler için link: tıktık:) Harem pantolonu olarak da bilinir ki havuç modelinden dolayı salvarın modeline yakın bir tarzı vardır.

Gündelik koşuşturmanızda rahatlık,tempolu bir hayatın lüksüdür. Sivri topuklar,rugan ayakkabılar, plaza kadınlarından bozma bir stil artık çok sıradan olmakla beraber geçmişe gömüldü diyebiliriz. Şimdi “ben yoğunum bebeğim, beni yakalamk istiyorsan koşman gerek!” tarzı moda. Komik ama gerçekten durum bu. Herkes yoğun herkes 2-3 işin peşinde ve elimizden düşürmediğimiz telefonlar bizi daha da meşgul hale getirdi.

Jogging pantolon denildiğinde aklınıza sadece beli lastikli bir görünüm geldiyse bunu hemen aklınızdan çıkarın. Normal klasik bir pantolonu düşünün ve sadece yanlarına çizgi ekleyin. İşte bu çizgiler tüm sportifliğin aslında sadece yanını değil altını da çizerken, kumaş ayrıntısı ve kalıbı sayesinde sıvılaşıp her kombine ayak uydurarak şekilden şekle giriyor. Altına postal, sneaker, ankle bot ne giymek isterseniz size kalmış her hali ile zaten bu pantolonlar popülerleşti.

Sizler için bu sezondan seçtiğim en güzel pantolonlar ise;

1. haki zara pantolon

2.yandan çizgili pantolon

3.stilde paylaştığım benim pantolonum (5 rengi mevcut, sitede beyazı yok,bulursanız kaçırmayın.)

4.kareli jogger

5.önden çizgili (boyu uzun gösterir.)

P.S:Geniş kalçalı bayanlarda kalçayı daha büyük gösterdiğinden giymesi riskli bir pantolon ancak sizde benim gibi kalçayı kapatan bir kaban ya da blazer ile bu görüntünün dengesini sağlayabilirsiniz.

stil parçalarım;

pantolon,tişört,blazer: zara

kolye:Dalmarkt / Lidyana (kişiye özel tasarım)

spor ayakkabı: Nike air max

gözlük:Miu miu

çanta:Chloe (1-1)

saat:M.Kors

 

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.