İFW’18 YİĞİT ERYENDİ

Bu yıl 6.’sı düzenlenen ve 3 gün sürecek İzmir Fashion Week etkinlikleri kapsamında birbirinden özel tasarımlar, Türkiye’nin ünlü mankenleri tarafından sergilenirken, İzmir’in önde gelen modacıları ve sektör temsilcileri İzmir Fashion Week’e büyük ilgi gösterdi.

Dikkat! Dikkat! şimdi izleyeceğiniz koleksiyon sizler için fazla serotonin salgılatacak derecede güzel olabilir.Zira 3. günü görmeden bu defilenin İzmir Fashion Week’in en iyi defilesi olacağını söyleyebilirim.
@yigiteryendi ‘nin bizleri seksenlere götürdüğü, styling’ne retronun destek çıktığı inanılmaz tül,pul,tüy detaylı abiye elbiselerinin sergilendiği #izmirfashionweek ‘in 2. gününde önümüzdeki seneyi şimdiden sabırsızlık ile bekliyorum. Gelinlerde ki modelleri ve deri ile bütünleşen elbiselerin havasını soluduğum atmosferde neonlu podyumun bizde yarattığı sevinçi buradan sizlere aktarabiliyorsam ne mutlu bana.

Styling’i Emre Turan’ın üstlendiği ,Kareografinin Erdal Guvenc’e ait olduğu podyumda bu sene ünlü mankenlerden Gizem Barlak, Ece Begum Yucetan ve Tugba Melis Turk vardı. Tugba hanım ile kulis arkası sohbet edip, Kariyer Eğitim Kurumlarından bu makyajın detaylarına dair her tüyoyu kaptım.

İşte o görseller ve favori elbiselerim…

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.