iddialı ve çabasız vinil

Parlak, iddialı ve bir o kadar çabasız şıklığa davetiye çıkaran vinil kumaşa teslim olmaya hazır mısın? ben oldum bile.

Vinil sokak modasında kullanılacak olan rugan parçaların nasıl bir kombin içinde değerlendirilecek olması durumu oldukça önemli. Rugan kullanımında abartıya kaçmamak ve dengeyi yakalayacak kombin parçalarını kullanma en ideal kombinasyonu yakalamanızı sağlar. 80’lerin asi stilinden yola çıkarsak rugan, deri, vinil detayların özünde tartan ve ekose detayları ile bütünleştirilmesi önerilir. Yine çizgili veya puantiyeli detaylar ile de stilinizi canlandırabilirsiniz.

Ağırlıklı olarak ayakkabı, kemer ve çantada kullanılan rugan deriler, vinil kumaşın yükselişe geçmesiyle birlikte görmeye alıştığımız parlak görünümlü vinil elbiseler, ceketler, pantolonlar ve etekler, şu sıralar havalı ve şık görünmek isteyenlerin yakın markajında. Oversized kazaklar, sweatshirtler, hırkalar ve konforun şekil bulmuş hali jeanler bu yüzden rugan ve vinillerin en samimi arkadaşı.

Vinil giyimi zor bir parça olduğundan ve bana giydiğimde Matrix’de ki Trinity’i anımsattığından saç stilimi de ondan esinlenerek yaptım. Makyaj’da koyu eyeliner ve mat dudak tercih ettim.

Vinil giyiminden ilham almak için en güzel kaynak pinterest. En güzel ceketler ise açık ara Asos’da ancak ben beden bulamadığımdan trençkotumu butikten aldım.Merak edenler için nereden aldığım postun sonunda.

stil parçaları;

trençkot: hazelanna.co

bluz:hm

gözlük:aliexpress (benzeri burada)

jean:zara

çorap:happy socks

ayakkabı:nike

çanta:yurtdışından (benzeri burada)

küpe:eski ama benzerlerini saç aksesuarı diye aliexpressden bulabilirsiniz.

 

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.