Giambattista Valli x H&M koleksiyonu

Uzun yıllardır H&M’in moda tasarımcılarıyla yaptığı işbirliği ve hazırladığı etkileyici koleksiyonlara baktığımızda müşteri kitlesinde ne kadar büyük bir büyüme yaşadığı da ortaya çıkacaktır. Karl Lagerfeld, Stella McCartney, Jimmy Choo, Versace, Alexander Wang, Balmain, Erdem gibi lüks markaların tasarımlarını hedef kitlesine ulaşılabilir fiyatlara sunan ve sınırlı sayıdaki üretimi ile müşterilerine gardıroplarında yer verme fırsatı sunan H&M, yine başarılı bir işbirliğini duyurdu.

Her yeni koleksiyonu dünyada ses getiren Giambattista Valli, haute couture tasarımlarını şimdi de H&M sevenleriyle buluşturacak! İki büyük ismin birikteliği, sosyal medyada dakikalar içerisinde büyük yankı uyandırdı bile! 23 Mayıs gecesinde Cannes’da gerçekleşen amfAR galasında Giambattista Valli ve H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson kırmızı halıda Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda ve Ross Lynch ile birlikte yürüdü. Ünlü isimler Giambattista Valli x H&M işbirliğinden görkemli elbiseleri taşıdılar.

Peki, Giambattista Valli x H&M koleksiyonu Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? Giambattista Valli x H&M koleksiyonundaki sınırlı sayıdaki ilk parçalar Türkiye’de sadece hm.com’da 25 Mayıs 2019 gününde satışa sunuluyor olacak. Ancak tamamı dünya çapında 7 Kasım 2019’da satışa sunulacak.

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.