gEON X wANTTHEFASHİON

Türk markalarını keşfetmeyi ve onlarla tanışmayı seviyorum. Bugün ise bu postumda sizlerle tanışmaktan mutluluk duyduğum bir markadan bahsedeceğim. Gözde ve Ecem’in kurmuş olduğu Geon markası. 2 genç arkadaş, 2 genç beyin ve en önemlisi yaratıcılıklarını deri ile buluşturdukları değerli tasarımlardan yola çıkan harika çantalar. Daha çok minimal tarzda ama hem gündüz hem gece kullanımına uygun tasarımlar ile modern kadınların günlük hayatlarında kullanabilecekleri fonksiyonel çantaları ile yollarının açık olduğunu söylemem gerek. Dilerim ki yurtdışına açılarak isimlerini dünya çapında duyurma fırsatını da yakalarlar.

Benim seçmiş olduğum çanta fileli ve içerisinde bucket model olan bir tasarıma sahip olmanın yanı sıra iseteğe göre 3 şekilde kullanılabiliyor.

Günün stilinde ben olduğu gibi görünmesini tercih ettim. Sahilde sadece file kısmını kullanabilecek iken, iç kısmında ki düz beyaz bucket model çantayı gece stilime uyarlayabilirim. Bunun en güzel avantajı ise tatile çıkarken yanınızda külfet çanta taşımanıza gerek kalmaması.

İlerleyen zamanlarda farklı stillerde bunu sizlerle paylaşacağım… Şimdilik sitelerine ve marka ürünlerine göz atmak isterseniz linklerini sayfa sonuna attım.

Geon markasına ait instagram sayfasına ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz; click

Alışveriş yapmak isterseniz ise onun linki ise burada; click

Stil parçaları;

Çanta:Geon       Saat:DW

Elbise:Zara(eski sezon)

Ayakkabı:Mango

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.