Flormar:Yeni Future Flash Serisi

Flormar’ın kendini yenileyen serilerini ve renklerini keşfetmekten mutluluk duyduğum doğrudur. Sıradanlıktan sıkılan bayanlar için daima kendini yeniliyor olması hem eğlendiriyor hem de bizleri güzelleştirmeye devam ediyor.

Velvet Bronzing Powder; Şeftali-Bronz tonlarında ki bu pudrayı ister cildinizin tümüne bronzlaştırıcı olarak ister benim gibi yanaklarınıza allık olarak uygulayabilirsiniz.Pudriyerin içindeki etiketi çıkardıktan sonra, rende saat yönünde çevrilir ve ürünün rendelenerek dışarı çıkması sağlanır.  İçindeki tırtıklar ile parçalanan ürün toz halinde fırçaya daha kolay tutunuyor. Ciltteki doğal duruşunu ve flormar’ın yeni minik çantada kolay taşınabilir kabuki fırçasını çok beğendim.Ayrıca fırçasının kılları o kadar yumuşak ki cildi uygulama esnasında yormuyor ve tuttuğu tüm ürünü cilt üzerinde bırakıyor.

 

 

Flash Lip Gloss;Çevirmeli asansör yapısı ile jel bazlı, yumuşak yapıdaki dudak parlatıcısı, dudaklarda yoğun renklerini belli ediyor. Metalik ve parlak bir sonuç veriyor.Bende ki 01 Flare Ruby koyu kan kırmızısı rengi.

 

Primer ve Maskara bir arada;Daha yoğun duran kirpikler ve birbirinden ayrılan kirpik kılları için önce primer uygulayıp ardından maskara kullanmaya başladığımız bugünlerde flormar bunu daha pratik bir hale getirmiş. Primerin daha ince olan fırçası ile rahatça tüm kirpik alanlarına ulaşan bu fırçayı çantamdan çıkarmayacağım kesin.

ya da

Maskara ve Kaş Rimeli bir arada;“Yok ben primer kullanmasamda olur zaten kirpiklerim yogun ve rimeli yogun tutuyor öncemli olan kaşlarım.” diyorsanız bu ürün sizler için. Bir ucunda kaş maskarası bir ucunda rimeli göz makyajınıza derinlik katmaya hazır.İçeriğinde yer alan tatlı badem yağı, kirpik ve kaşların sağlıklı bir şekilde nemlenmesine yardımcı olur.

 

Flash Baked Eyeshadow: Beni tanıyan herkes bilir asla far kullanamam sadece arada parıltı katması için göz kapaklarıma biraz uygularım. Far severler için renk yoğunluğu ve kremsi yayılmasını sevdim. Unutmadan ıslak cilde uyguladığınızda rengi çok çok daha yogunlaşıyor. Gece koyu makyajlarda ıslak mendille sildiğiniz gözlerinize uyguladığınızda farkı görebilirsiniz.

 

Flash Baked Blush: yüz, yanak ve dekolte bölgelerini belirginleştirmek için uygulanabilirken hafif parıltılı olması yaz akşamlarında sizi ışıltılı bir güzellikle farklı kılacak. Kabuki allık fırçası ile elmacık kemiklerinin üzerine uygulandığında homojen bir şekilde dağılıyor.Bu arada parmağımla far olarak da göz kapaklarıma denemek için uyguladığımda güzel bir sonuç aldım.

 

Ürünlerin daha fazla renk seçeneği ve fiyatları için tıklayın…click

Showing 2 Yorum
  • Deniz

    Çok güzel görünüyorlar.Bende bloguma beklerim 🙂 http://dennizkizi.blogspot.com.tr/

  • naz

    Farların isimlerini de yazsaymışsınız keşke. Swatchlar için geldim ama nerden bilicem hangi far hangi renk :/

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.