f.r.i.e.n.d.s

Arkadaşlar & Dostlar; size kattıklarıyla,götürdükleriyle tecrübe edinmenizi ve hayata karşı duruşunuzu belirlemenize yardım eden en büyük dış etkenlerden biri.

Zaman geçtikçe iyi/kötü anlarınızda yanınızda olan-olmayan, mesafeleri bahane eden-etmeyen davranışlar kiminin dost kiminin arkadaş sıfatını almasına sebep oluyor. Paylaştıklarınızdan çok paylaşacaklarınıza dahil etme planı yaptığınız kişiler olsun hayatınızda hep. İşte günün postu da tam bununla alakalı…

Bebek sahibi olduktan sonra yanınızda olmasını istediğiniz kişiler ile yani olacağını tahmin ettiğiniz kişiler ile “amaaan şimdi bende bebek var diye bunlar kesin rahatsız olur, gelmez” dediğiniz insanlar aslında hayatta tam tersi rolleri oynuyorlar. Çok komik ama gerçek. O yüzden ileride ki yaşlarım ve sizler için bir kaç nasihat ekliyorum buraya. Ah ah bloga nasihat ekleyeceğim günlerde gelecekmiş. İşte şimdi tam bir anne oldum.Kısa ve öz geçicem çünkü Liya beni bekler.

1.Sana en kötü şeyleri yapanlar da en iyi şeyleri yapanlar da insanlardır. Bazıları daha ileriye daha hızlı gidebilmen için yardımcı olacaklardır. Bazıları da seni kendi seviyelerine çekip, kaybetmene neden olacaklardır. Bazıları normaldir. Bazıları iyidir.Bazıları ise mükemmeldir.Birkaç insan senin hayatını tümüyle değiştirir. Onları bul.Çevrende çok fazla arkadaşın olmasına ihtiyacın yok. Senin ihtiyacın verdiğin kadarını alabileceğin arkadaşlarının olması.

2.Güvenemediğin insanlara zaman ayırma. Seni aldatan sevgililere zaman ayırma. Senin onlara davrandığın gibi sana davranmayan arkadaşlarına zaman ayırma.

3.Geç kalma.Diğer insanların zamanına değer ver. Eğer geç kalıyorsan onları veya onların kaybettiği zamanı umursamıyorsun demektir.

 

stil parçaları/ get the look

etek/skirt- ayakkabı/shoes:Stradivarius = inanmazsınız bu sezonunun indiriminden 60tl’ye kaptım.

tişört/tshirt: o çok sevdiğimiz f.r.i.e.n.d.s dizisinin tişörtü Asos’dan almıştım.

çanta/bag:Balenciaga

 

Sevgiler,

Mama S.

Yorumlar
  • Merve

    Daha önce nasıl keşfetmem!! Yazıda sende mükemmelsin 🙂 Bundan sonra takipte kalacağım !!

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.