Ekose Parçalar Nasıl Giyilmeli?

Ekose deseni spor bir desen olduğundan basic bir üst ve spor ayakkabı ile kolayca gündelik, spor bir tarz elde edebilirsiniz. Ama önemli olan sizin hayat tarzınızın nasıl ortamlarda geçtiğidir. Çoğunluk zamanınızın nerede geçtiğini bilirseniz buna uygun giyinmek sizin için daha ekonomik, yaşam tarzınız için daha dik duruşunuz olduğunu sergiler ve tam olarak giyinme tarzınızı da oturtmuş olursunuz.

İş kadını iseniz(gününüzün çoğu resmi kurumlarda, ofiste veya memur ortamında geçiyorsa) ekose takımları tercih edebilirsiniz. Düz ayakkabı tercihinizde basic gömlekler, topuklu ayakkabı seçiminde dekolteli, degaje yaka bluzler gününüzü kurtarmaya yetecektir.

Modern giyinmeyi seven ve daha çok sanat işleri ile uğraşan bir kadınsanız cesur olun ve ekose desenini çizgili,puantiyeli desenler ile birleştirmekten korkmayın.

Spor giyinmeyi seven bir kadınsanız ekose kazak,gömlek altına jean pantolonlarınız-basic taytlarınızı giyip altına en sevdiğiniz spor ayakkabınızı giyebilirsiniz.

Ben günün stilinde hem şık bir mekana gittiğimizden hem de arkadaşlarımızla olacağımızdan rahatlığımdan ödün vermek istemedim. Diz üstü çizmelerim ile kışa meydan okurken basic bir kazak giymeyi tercih ettim.Çizmelerin aşırı bir seksapalite yaratmasını önlemek için işin içine romantik bir aksesuar katıp fransız beremi taktım.

Stil parçaları;

kaban:Topshop

kazak-etek:styling by pica

şapka:zara

çizme:iloveshoescomtr

çanta:Mango

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.