Daily Morning Serum

Herkese mutlu sabahlar…bugün cildim için çok memnun kaldığım ve sizinle paylaşmak istediğim bir ürün var. Normalde cildim hassas olduğu için her kremi/serumu/maskeyi kullanamıyorum. O yüzden belirlediğim ürünler mevcut. Ancak kiehl’s mağazasının İzmir’e gelmesi ile benimde yeni bir ürün olan ve öncesinde gece serumunu kullandığım için gündüz serumunu da kullanmaya cesaret ettiğim bu ürünü deneme fırsatım oldu.

Daily Reviving Concentrate’i denemeden önce belirtmek istiyorum ki cildim de yaklaşık 20 gündür geçmeyen bir uçuk ve birkaç sivilce vardı. Bu ürünü kullandığım 4 sabah sonrası cildim yenilendi ve toparlandı. İnanın bende çok şaşırdım. Birkaç damla ile akşam/sabah cildi yenilemek bu kadar kolay ve zahmetsiz.

Ayçiçeği, Zencefil Kökü ve Tamanu gibi doğadan elde edilen yağların güçlü karışımıyla antioksidan koruma sağlayan bu ürün ilk başta cilde ipeksi bir yumuşaklık veriyor. Her sabah 4 damla avucunuza damlatın.

Avucunuzda çok ovalamadan iki elinize yayın.

ve parabensiz olan bu serumu cildinize masaj yapar gibi oval hareketler şeklinde aşağıdan yukarı doğru yedirin. İşte bu kadar!!

Enerjik,dinç ve daha doğal bir cilt ışıldamasına merhaba.

Ürün içeriği;
1.Ayçiçeği Yağı
Ayçiçeği Botanik Yağı cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca cilt dokusunu geliştirmeye, pürüzsüzleştirmeye ve nem kazandırmaya yardımcı olmasıyla bilinir.
2.Tamanu Yağı
Tamanu Botanik Yağı cildi sakinleştirmeye, yenilemeye ve günlük hasarın cilt üzerindeki etkilerini azaltmaya yardımcı olur. Tamanu Yağı, Fransız Polinezyası’na özgü Tamanu meyvesinin çekirdeğinden elde edilir.
3.Zencefil Kökü Yağı
Zencefil Kökü Temel Yağı antioksidan koruma ile cildi serbest radikaller ve çevresel faktörlere karşı savunmaya yardımcı olur.

not:resimlerimde photoshop yoktur. 4gün sonrasında serumun etkisi ile yenilenen cildim bu şekilde.

Ürünü satın almak isterseniz; gündüz serumu / gece serumu

Cildinizin hergün sağlıkla kalması dileği ile sevgiler,

S.

NOT:Sizde bu ürünü denediyseniz lütfen cilt tipiniz ile beraber yorum bırakmayı unutmayın …

Showing 2 Yorum
  • yasemin

    bu urunu bende kullandım ve çok begendım 😊 gece serumunu , gece goz kremını , sac bakım urunlerını ve yuz temızleme jelıyle tonıgınıde kullandım gercekten sonucları mukemmeldi

  • Ubuntu VPS

    Along with the photos, the curvy beauty, who has also ventured into public speaking, revealed that exfoliation at night, a simple rinse in the morning with serum and moisturizer is her key to gorgeous skin. She also champions the use of rose water spray.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.