Chanel S/S 2017 Koleksiyonu

Aynalı duvarlar ve zemin şovun en etkili efektinin yaratıldığı Chanel ilkbahar/yaz 2017 koleksiyonu göz alıcı bir şovla modaseverlerin karşısına çıktı. Aynalara tek eşlik eden şeyse, zarif beyaz çiçeklerdi.Chanel’in ikonik tüvit takımları temiz kesimlerle, zarif detaylarla bezenmiş şekilde tekrar karşımızda. Bu sefer takımlara şapkalar eşlik ediyor.Detaylarda ise kalın kemerlerin dışında, bilek süsleri dikkat çekti. Ayak bileğinde incilerle hazırlanmış halhal benzeri aksesuarlar vardı. Koleksiyonda pastel seçimler de göze çarpıyor. Bilek aksesuarları demişken, bir başka detay da tam bilek üzerinde biten kesimlerdi. Kendall Jenner ve Bella Hadid şovda boy gösteren modeller arasındaydı.

Kuş tüy detaylarının yerleştirildiği couture parçalarında işlemeli taşların,pulların ışıltısı seyircileri büyüledi.Şovun en çarpıcı anı ise görkemli bir gelinlik içinde karşımıza çıkan 17 yaşında ki Lily-Rose Melody Depp’ti. Benim en sevdiğim parçalar göğüs dekoltesinin ön plana çıktığı elegan elbiseler ve pul-taş detayları ile bezenmiş çizmelerdi.

Yorumlar
  • Virtual Private Server

    The boxy shapes seen on the Balenciaga catwalk are likely to be too extreme for us mere muggles but more relaxed shapes at Chanel and Marni gave an insight into how we could take on the trend, too. Taking on a new form for 2017, think perspex trousers with longline tops and dresses as seen at Carven, crochet bottoms as seen at Burberry and fitted lace dresses loved at Dolce Gabbana.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.