Chanel Metiersd Art Show

Chanel Metiers d’Art defilesinin Paris- Ritz Hotel’de gerçekleştiği ve Cara Delevingne’nin baş rolünü üstlendiği defilede Pharrell Williams ve Lily-Rose Deep de konuk modeller arasında yer aldı. Koleksiyonda en çok beğendiğim looklar arasında yer alanları ilham olması için paylaştım.

Alışılagelmiş konseptlerin dışına çıkılan bu defilede modellerin olabildiğince rahat tavırlarla, gülerek yuvarlak misafir masalarının etrafında süzülmeleri tüm davetlileri eğlendirdi. Karl Lagerfeld ilk defa davetliler arasında otururarak kendi defilesini seyretti ve kimi zaman modeller tarafından öpücük yağmuruna tutuldu.

Modernizm bu koleksiyonda Coco Chanel’in geçmişte ki zarifliği ile buluşan kozmopolit kadını yansıtıyordu. Feminen,seksi,güzel kelimelerinin bu koleksiyonu tanımlayan en iyi kelimeler olduğunu söylemek mümkün. İkonik tüvit ceketler yine Coco’nun favori incileri ile bezenmiş, couture elbiselerin bot ve ceketlerle tamamlandığı stillerde cinsiyet eşitliği gayet başarılı bir şekilde vurgulandı.

Desenli ve rengarenk parçaların kadınlara canlılık ve dinamiklik kattığını tekrar ispatlayan Karl Lagerfeld maxi kış kabanları ile gözlerimizi şenlendirdi. Tüm kıyafetlerin dans ettiğini görmek ve ekran başında bile bu defileyi izlemek heyecan vericiydi.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.