casual day

Dışarı çıkmayı özleyen bir çift olarak eskisine göre eşimle kendimize ayırdığımız zamanı daha kıymetli görür olduk. Herşey de dakik,önceden ne yapacağımızın belli olacağı kararlar almaya başladık. Çünkü Liya acıkır, Liya uyanır,Liya ağlamasın Liya Liya Liya Liya… Hayatımızın tek odak noktası bu bebe oldu. 🙂

Geçenlerde ardı ardına gelen aksilikler yüzünden bebek mevlütünü ertelemek zorunda kalınca yeni tarihimiz için birkaç organizasyon firmasını araştırdım. Fiyatlar konseptine ve içeriğine göre 800-1400tl arası değişiyor. Bebek mevlütünün nasıl yapıldığına dair en ufak fikrim yokken şimdi konu komşu ve google babamız sağolsun adeta bir mevlütçü teyze kesilmiş durumdayım.

Ben @pinkpartykonsept Özlem Hanım ile iletişime geçtim ve en baştan en sona kendisi çok ilgiliydi. Bu gibi etkinlik yapacağınız durumlarda karşı tarafın işini sevmesi, aile ile empati kurabilmesi ve yaptığı işe sadece ticaret anlamında yaklaşmaması bence çok önemli.Görüşmede esnasında konsepti, dağıtılacak hediyelik,sunumu yapılacak kurabiye/cakepops’tan , süs detaylarına kadar herşeyi görüşüp not aldık. Şimdi geriye sadece tarihi beklemek kaldı ki bende bir heyecan sormayın.

Görüşmemiz bitince eşimle bir kahve yapıp birde çekim yapalım dedik,günlük stilimde ise eskiye göre daha bir rahatına düşkün oldum. Kısa topuklar yüksek topukların yerini aldı. Ne yalan söyliyim aslında emzirme dönemi elbise giyemiyorum. Ama yalnızken elbise giymek benim için vazgeçilmez bir rahatlık. Giy ve çık!

Get the look / Stil Parçaları;

dress-elbise:HM

shirt-gömlek:Stradivarius

eyewear-gözlük:Koton

shoes-ayakkabı:Zara

bag-çanta:Balenciaga

necklaces-kolyeler:Stradivarius,Accessorize,Mildjewelry

phonecases-telefon kabı:Morethancasetr

 

Sevgiler,

MAMA S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.