Carrot Care ile Saç Bakımı

Herkese merhaba bugün sizlere CARROT CARE Şampuan ve Saç Kremi‘nden bahsedeceğim. Öncelikle bu ürünler bana 2 ay önce ulaştı onun bilgisini vermek isterim. Ürünü kullanıp değerlendirdikten sonra bu postu yazmak istedim.Öncelikle saçın en çok yazın yıprandığını hepimiz daha iyi biliyoruz. Saçın deniz suyundan ötürü daha çabuk kırılganlaştıgını, koyun tüyü gibi her duş sonrası kabarıp tiftik tiftik olduğuna da şaitiz.

Bu şampuan saçınıza mucizevi bir dokunuş yapacak, saçlarınız kuaförden çıkmış gibi olacak dememi beklemeyin çünkü öylesine abartılacak bir şampuan yok. O yüzden “ben Carrot Care’den ne gibi bir fayda gördüm?” bundan bahsedeceğim.

Ambalajını açar açmaz mis gibi bir koku ile karşılaşıyorsunuz. Hayır bu kokunun havuçla alakası yok.Ancak içinde havuç özü kullanılan ilk şampuan olması da dikkat çekici.Üretimi esnasında hayvanlar üzerinde test yapılmaması da şampuanın alımı için bence avantaj.

Diğer şampuanların üretiminde kullanılan tuz Carrot care’de yok. Evet hanımlar o dandiri şampuanlar o yüzden bu kadar ucuz. İçeriğinde tuz kullanılan şampuanların maliyeti düşük üretimi kolay ve yüksek olduğu için markalar insanları nasıl sömüreceğinin yolunu bulmuş.

Carrot care içeriğinde havuç yağı , mineraller ,yüksek oranda E ,C, A vitaminleri , kozmetik vitamini biotin ( B7 ) var.

Markanın sadece bu iki ürünü mevcut. Her saç tipi için uygun.2 ay kullanım sonrası saçlarımda dinginleşme (kırıkların daha az göründüğü), kolay taranma , yumuşama(ki bunu araştırdım havuç yağından kaynaklıymış), saçlarda parlama(herkes boyadın mı? diye sorar olduki ben saçlarımı asla boyamam) ve güzel kokması gibi faydalarını gözlemledim. Gözlemlediğim bir başka durum ise daha uzun sürede saçımın yağlandığını fark ettim. Ben bazen saç derim kendi yağıyla beslensin diye ayda bir kere baya yağlanmasını bekledikten sonra yıkarım. Birde bol bol argan kullanırım ancak saçlarım çok yavaş uzadıkları için o konuda tabi 2 ay oldu ama bir fayda göremedim. Hani alıp mucizevi bir uzama olmasını beklemeyin.

CARROT CARE 300ml Şampuan : 49,00TL
CARROT CARE 200ml Saç Kremi : 39.00TL

Sevgiler,

Sedefiniz.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.