By By ’18 Summer

Geçtiğimiz haftasonu instagramdan takip edenlerin bildiği üzere izmircoffeefestival ‘in 3. senesinde @pinarsutum sponsorluğunda yapılacak hazırlıkları ve programı öğrenmek adına @altinyunushotelcesme ‘de lansman toplantısına katıldık. 
@baristocrat3rd ‘n en güzel #coffeelatte‘lerini yudumladık ve sevdiğimiz şekiller ile lattelerimize #coffeelatteart yaptık. Kalp şeklinden pandaya sınırlarımızı zorladık.
Sonrasında bol rüzgarlı bir deniz sefası hem içeceklerimizi yudumladık hem de bloggerlar ile eğlenceli çekimler yaptık.
Son 3 yıldır aralarında yer almaktan ve destek vermekten gurur duyduğum bir ekip @izmircoffeefestival . Yaptıkları her iş disiplinli,planlı ve eğlenceli!

12-14 Ekim tarihleri aralığında yapılacak festivalin indirimli biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.Veya o gün kapıda bitmek bilmeyen sırayı bekleyip indirimsiz biletinizi alabilirsiniz. Benden söylemesi gerçekten çok kalabalık oluyor ve o sıra bitmiyoooor 😀  CLİCK

Gün boyunca sahil kıyafetlerimin nereden aldığımı soran bir çok arkadaşım oldu. Rahatlığına doymadığım gibi sofistike tarzımı en sade haliyle yansıtışını sevdiğim markayı sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğim. İkikız markası Denizli’den yol alıp dünyaya açılan yerli bir marka. Marka ise daha çok yüksek kalite bilinci ve tasarım beklentisi taşıyan, şıklığı ve konforu hayat tarzı olarak benimseyen, kendine güvenen kadınlar olarak tanımlanıyor. Sayfasını sizlerle paylaşıyorum ki yerli markaların harika tasarımlar üretebileceğini ve buna destek vermekten çekinmemeniz gerektiğini bir kez daha görün. 🙂

https://www.ikikiz.com/

İkikız çantasında ki detaylar gerçek ağaç baskısından yapılma olup içi deri kaplama ve gün boyu gerçekten kullanış rahatlığı ile günümü kurtardı.

Diğer stil parçaları;

Eşarp , ahşap gözlük: Marseptun

Terlikler:Accessorize

Kemik gözlük: MİU MİU

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.