Bloggerlara Sorduk!

Blogger olmak şimdilerde kolay değil. Çoğumuz bu işi hobi olarak yapsak da kimilerinin iş hayatı yavaş yavaş bloğa kaymaya başladı. Hem onları daha yakından tanımak hem de ilgi alanlarını öğrenmek adına bugünkü “bloggerlara sorduk?” bölümümüzün konusu -boş zamanlarını nasıl değerlendirdikleri?-

 Çekime koştur, alışveriş yap, stilini yansıtmayı başaracak fotoğrafı çek ya da çeken anlayışlı bir fotoğrafçı bul,sponsor marka bul, kendi işine yetiş, yenilik yarat, ailene zaman ayır… gibi gibi.. Peki bunca hengamenin arasında hangi blogger ne yapıyor?  boş zamanlarını nasıl değerlendiriyor? İşte cevaplar işte sevdiğimiz ve izlemeyi tercih ettiğimiz bloggerlar…

Blogger’s not easy being in this period.Such as; grown-up, do shopping, check to be able to reflect the style of the photo or find a good photographer, find a sponsor brand, run your business,  take time to yourself and your family… So What are those bloggers doing in their spare time? Here are the answers we receive from our favorite bloggers…

Thriftsandthreads: İn my spare time I love to hangout with my family and just explore. Whether it’s new coffee shops, restaurants or scenic view,just being with them and experience new things. / Boş zamanlarımda ailem ile zaman geçiriyorum bunun yanı sıra yeni mekanlarda ,kahve dükkanlarını ve restaurantları onlarla keşfediyorum.

Thefashionfraction: My blog basically my biggest hobby. Beside I love sports or meeting up with friends for a coffee or ice cream. / Esas olarak blogum benim en büyük hobim. Bunun yanı sıra spor yapmayı ve arkadaşlarımla buluşup kahve içip ,dondurma yemeyi seviyorum.

Fashionbyzeto: Film izlemeyi çok seviyorum dvd arşivi yapıyorum.Bir de do it yourself(kendinyap) projeleri ile ilgileniyor bunlara blog ve instagram sayfamda yer veriyorum. Onun dışında full time çalışıyorum pek vaktim olmuyor.

Damla Kalaycık: Spor olarak zumba pilatese gidiyorum.Bunun dışında fizik mühendisliği okumak baya vaktimi alıyor. Vaktim kalırsa yağlıboya tablo yapıyorum.

Betigül Tugac:  Hem iş hem de okul arasında koşturduğum için genelde boş zamanım  çok az oluyor. Ama kendime ayıracak zamanım olunca blog dışında spora gidiyorum. Spor günde 2 saatimi alıyor. Spor sonrası ise genelde evde vakit geçirmeyi tercih ederim. Çok evcil biriyimdir. Dışarda gezerek zaman harcamaktan çok evde kedimle ilgilenerek, televizyon seyrederek ya da blog ve dergi okuyarak dinlenirim.

Ayslovefashion: Bos zamanlarim spor yapmak, seyahat etmek, yeni yerler kesfetmek, kisisel gelisim seminer ve seanslarina katilmakla geçiyor. Spor olarak fitness’i tercih ediyorum.

Ranasworldoffashion: Blogdan kalan boş zamanlarımda aslında aileme vakit ayırmaya çalışıyorum. Hobiye pek vaktim olmuyor, kızlarım ve eşime zaman ayırıyorum.

Care4male:Malum cok yogun calistigim bir youtube kanalim var.Ama onun disinda soracak olursan bu ara bolca sanat yonetmenligi hakkinda kitaplar okuyorum. Birde gzone’da editorluge basladim.

Göze Sener:Aslında boş Zaman kavramını pek sevmiyorum. Çünkü bence her zaman dolu, her zaman değerlidir. Değerlendirmek için neler yapıyorum derseniz. Bolca dinliyorum. İnsanları, doğayı, müzikleri ve dünyayı. Sonrasında ise üretiyorum. Yani fotoğraf çekiyorum, takı tasarlıyorum. @accessuro adında bir markam var. Bunların dışında yoga yapıyorum, yemek kursuna başlıcam. İsveççe öğreniyorum 🙂

itsnotheritsme:I work full time as a fashion stylist at a fashion start-up. I also enjoy cooking, hiking, and just spending time with my fiancé and my cats! / Zamanımın çoğu moda stilistliği yaparak geçiyor.Ayrıca yemek pişirmekten,yürüyüş yapmaktan zevk alıyorum, birde nişanlım ve kedilerimle zaman geçiyorum.

chunlibeauty:Aslında oncelikle çalışıyorum – kendi sirketimizin (oto yan sanayi) mali işleriyle ilgileniyorum. Blog zaten hobim ..bunlarin dışında evli olduğum için ev işleri ve fıstıkla(golden köpeği) vaktimi geçiriyorum. Çok istesem de maalesef zaman problemimden dolayı spor yapamıyorum.Akşamları çok yorgun olmazsam kitap okumak, saç tasarlamak, makyaj yapmak gibi hobilerimle ilgileniyorum .

Jadore fashion:Tip fakultesinden yeni mezun oldum. Su siralar ise almanca dil kursuna basladim. Kurs disinda zamanimin cogu ders calismakla geciyor. Onun disinda bos vakitlerimi film veya dizi seyretmeye ayirıyorum. Makyaj alışverişine çıkmayı ve yürüyüş yapmayı seviyorum.

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.