Bisquitte7gün

Yaşasın yemek yemek mottosu ile herkese merhaba! Bu hafta @bisquittecafe ‘nin menüsünden ne yiyeceğime karar vermekte çok zorlandım ve herşeyi yemek istedim.

İtiraf ediyorum ana yemeklerdense atıştırmalık tarzı farklı lezzetler ile öğünümü çeşitlendirmeyi çok seviyorum. O yüzden benim favori atıştırmalıklarım arasında “Nachos Bolognese” ve “little little into the middle” var. Favori ana yemeğim ise tabi ki hamburger! Fast food yerine sağlıklı bir öğün geçirmenin başlıca sırrı el yapımı olan hamburger ekmeği ve arasında ki burger eti. Burgere çıtırlık katan ince patates rendeleri ve oh la laaa…

Günün yoğun temposunda kendini şımartmayı hak ettiğini düşünenlerden misiniz? Evet sağlıklı beslenmek çok önemli ancak lezzetli yemeklerden vazgeçmem mümkün değil. Sizde benim ile hem fikirseniz instagramdan beni ve @bisquittecafe’yi takip etmeye devam edin. Bisquitte cafe ‘de benim gibi lezzetli ve keyifli bir öğün geçirmeniz için size instagram üzerinden bir sürprizim var.Hadi sizleri instagrama bekliyorum.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.