Beyaz Bot Nasıl Giyilmeli?

Son zamanlarda trend haline gelen ve akıllarda en çok konuşulan sorulardan biri “beyaz botları nasıl kombinleyebiliriz?”

Çok beğeniyoruz ancak dolapta hergün karşılaştığımız ve masraf yaptığımız bu botlarla bakışıp,giymeye cesaret edemiyoruz.

Her yaşta her tarz kendini simgeleyen bir farklılık gösterir.

Öncelikle yaşımıza ve giydiğimiz yere uygun parçalar seçmeliyiz. Botun boyu boyunuz ve giyeceğiniz parçalar için çok önemli. Kısa boylu iseniz dize kadar olan botları seçmeniz de yarar var. Ankle bot giymeyi tercih ediyorsanız midi eteklerinizi kalçadan itibaren kullanarak bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz.

1. Baştan sona beyaz veya monokrom stillerden ilham alabilirsiniz. Ben bu sitilimde siyah beyaz monokrom bir ifade çizerek hem minimal hem de kalın topuklular ile kadınsı yönümü ön plana çıkarmak istedim.

2.Beyaz kışın kullanılacak ise daha çok kahverengi, haki … gibi toprak tonları ile hoş bir bütünlük sağlar.Yine ankle botlarda yüksek bel pantolon ve hafif kısa paça ile bot arasında hafif teniniz görünecek şekilde açıklık bırakan pantolonlara yönelebilir. Bu tarzınızda şık olmak isterseniz gömlek, spor olmak isterseniz sweatshirt,bomber ceket kullanabilirsiniz.

Yine beyaz tişört üstüne kalçayı kapatan blazer ceketler ile uyum sağlayarak, ayakkabı ile uyumlu renkte çantanızı kullanabilirsiniz.

3.Ben canlı görünmek istiyorum 4 mevsim renklerden vazgeçemem derseniz de kırmızı,mor renkler candır. Alt giyim ile çantanızı aynı renk seçin ve üzerinize zıt renk giyin. Zıt renkten kastım (altınız kırmızı ise üzeriniz yeşil, altınız mor ise üstünüz sarı olmalıdır. Renk skalasından daha fazlası için google’a bakabilirsiniz.)

 

Stil parçaları;

Çanta:Mango

Gözlük:MİU MİU

Diğerleri:Zara

Sevgiler,

S.

Yorumlar
  • iç giyim uw

    Sizi gerçekten çok geç keşfettim bu yüzden kendime çok kızıyorum 🙂 Kendinize has bir tarzınız var çok samimi ve şık giyiniyorsunuz. Tavsiyelerinizi dikkate alıyorum başarılarınızın devamını dilerim.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.