Batiste! Kuru Şampuan mı?

hellö kiraz kurtlarım, yeşil elmalarım, pamıkşekerlerim…

Öncelikle bu yazıyı reklam olsun diye yazmadığımı ürüne gidip 24tl baydığımı söylemek isterim ki yurtdışında 3 euro. Her neysem ürün bedava gelmedi gidin yararlanın diye paylaşıyorum. Çünküm ürünü aldıktan ve kullandıktan sonra yazma kararı aldım.Peki ürün hakkında neler mi düşünüyorum? Sonuç ne mi oldu?

OHA! Oha! öhaa… saçlarım yandı lan nasıl yaaa yok böle bişi asadadsad şaka şaka!!!

Az önce oturdum kafamı iki elimin arasına alıp “daha önce kuru şampuansız nasıl yaşamışım yaa” diye hayatımı sorguladım.Sonra ellerim çok güzel koktu ki bu meret bide güzel kokuyor. Bağımlılık yaptı.

Yalan değil başta çok düşündüm ürün çıktığında bu da sallama bi üründür. Millet parasını baysın , nasıl olsa sonradan kokusu çıkar ortalığa dedim. Yalan değil elidor gibi bir çok marka kuru şampuan yapmayı deneyip başarısız oldu.

Sonuç: Olan yine halkın parasına oldu.Oyunuzu bana verin asdasadasd.

Neyse baktım dış ambalajı çok şirin bi alim bakim neymiş dedim. Minik boyuda 15 tl olunca aman belki işe yarar büyük boyunu alırsam karlı çıkarım dedim.

İşim gereği hep hastanede olduğum için her gün duş almak zorunda kalıyorum ki bu da saçlarımı yağlandırıyor. Tamda saçımın isyeeağğn ettiği günde denedim Batiste’yı. Ve şimdi gidip her tipini alacağım. Allahım bu nasıl güzel bişi yaa…

Hiç unutmam üniversite dönemi Zeytinli festivali vardı deniz kenarında ona gitmiştik. 3-4 gün duş aliyim dediğin yerde su buz gibi. Deniz desen -50’C ama hava yaz. Anlayamamış bunun üzerine düşünmekten çadırda beynimiz alev almıştı ve ben o buz gibi suya girmek zorunda kalmıştım sırf saçım yağlı görünmesin diye… İşte tam böyle zamanların kurtarıcısymışsın Batiste. Hayatıma hoşgeldin bebeğim.

Kullanım şekli; İyice çalkala.Ölçmedim ama 20-30 cm uzaktan saçına sık. Aralıklı fırça darbeleri ile yağlı görününen saç diplerine uygulamaya devam et ve işte hazır…
Hemde 1 dk’da…

Ben ilk denememi her saç tipi için uygun olan wild serisi ile başladım. Artık darısı diğer serilerin başına…

Ayh! batiste olsun! benim olsun! sefam olsun!

Daha fazla bilgi için; www.batistehair.com
Sevgiler,
S.

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.