Back 2 School

Okul döneminin yaklaşması ile beraber “back to school” serisi ile nude makyaj modasını konsept alan Flormar ekose desenli eteklerimizden ambalaj yapmış ki resmen gençlik yıllarıma geri döndüm. Peki bu cici paketin içinde neler var? Hangi ürün ne için? Hangisi alınası? Hangisi göz ardı edilesi? gelin beraber inceleyelim;

Öncelikle gördüğüme en çok sevindiğim üründen başlamak istiyorum ki ‘şeffaf rimel’ . Benim lise döneminde çantamdan çıkarmadığım favori ürünümdü. İyiki geri gelmiş hemen gidip birkaç tane daha alıp stok yapacağım çünkü bu rimeli makyajda kaşlara ıslak görünüm verip sabitlemek için kullanabiliyorsunuz.

Siyah rimelin pek kıvırıcı olduğunu söyleyemiyeceğim hatta yoğunluk ve fırça ucu bakımından da yetersiz. Sınıfta kaldı.

 

Gelelim rujlara… Bir ruj ne kadar lolipop, bubblegum ,macaron gibi kokabilir? Ne kadar kaleme benzeyebilir? Renklerinden çok kokularına bağımlı oldum. Yoğunlukları çok hafif. Hatta resimdede gördüğünüz üzere 2 dudak rengi neredeyse birbiri ile aynı ancak biri 01cotton candy diğeri ise match bb lip balm.

03 mulberry ise koyu olduğu için yine en sevdiğim oldu ama kremsi dokudaki rujlar dudakta çok kalmadığı için bu seriden alacağımı sanmıyorum.

 

Seride en sevdiğim parçalardan biri FLAWLESS anti-blemish Treatment Gel Cream oldu. Kusursuz bir cilt hazırlayan bu kremi far altına ve göz alt yan bölgelerine uygulayayıp üzerine sıvı kapatıcı uygulayabilirsiniz.Ürün yağsız olduğu için diye tahmin ediyorum Kompakt Pudra uygulamayın sonuç korkunç oluyor bilginize.

 

FLAWLESS anti-blemish Tonic cildinizi yağ ve günün biriken kirlerinden arındırmakta başarılı. Sivilce oluşumuna ve yağlanmaya meyilli ciltler için tavsiye ediliyormuş.

FLAWLESS anti-blemish Face wash yüz yıkama jelini ise sevdim çünkü kullanım sonrası cildimde diğer memnun kalmadığım ürünlerde ki gibi gerilme yapmadı. Hatta denemeye bu anlamda çekinmiştim. Yeni yıkama jeli almama gerek kalmadı yupi.

 

Ve en sona bilerek bu iki ürünü bıraktım. Beni takip edenler kullandığım hiçbir BB kremden memnun kalmadığımı sürekli şikayet ettiğimi bilir. Flormar bu seride 2 farklı bb krem üretmiş; (bana gelen renkler light medium bu arada)

  1. Anti-blemish BB cream; Yağsız diyor ki benim cildimde bir yağlı durdu ki sormayın. Cildim karma olmasına rağmen resmen yüzümde ağır bir kalıp varmış gibi hissettim. Sende sınıfta kaldın canım.
  2. EFFECT BB CREAM SPF30 ; 30 faktör güneş korumalı olup diğer bb’ye nazaran bir ton daha açık geldi bana resimde de gördüğünüz üzere. Cildim de başarılı bir eşitlenme sağlayıp mat durdu. Valla ilk defa bir BB krem kullanacağım. Sen BB ile sınıfı geçtin canım.

 

İşte bu kadar kızlar… Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Aklınıza takılan her soruyu buraya yorum olarak atabilirsiniz.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.