#AKILLIALIŞVERİŞ

Son zamanlarda euro ve doların artışından dolayı butik ürünlerine ve ikinci el app’lere daha çok göz atar oldum.Bu anlamda sık sık ziyaret ettiğim sayfa ise: @butiktak Kullandığım app ise @dolap.

Geçmiş sezonlarda yakalayamadığım bir çok ürünü Dolap app’inde çok uygun fiyatlara yakalayabiliyorum. Ürünleri yeni etiketli veya 1-2 kez kullanılmış olarak seçmek size kalmış. Ürünleri satan satıcı ürün içeriğini zaten ayrıntılı olarak paylaşıyor ve kendisi ile iletişime geçip aklınızdakileri alım yapmadan önce sorabiliyorsunuz. Ürün size bahsedildiği gibi gelmezse resimlerini dolap destek ile paylaşıp , hiç bir ücret ödemeden geri iade edebiliyorsunuz. Zaten satıcı da site kurallarını bildiğinden herhangi bir sorun yaşamanız çok istisnai.

Ben bu zamana siteden Furla, Zara,Guess gibi markaların ürünlerini çok uygun fiyata yakaladım ve 2000 Tl’nin üzerinde kazanç sağladım.

Kazançınızı app içerisinde kullanmak isterseniz Dolap app’i size kazancınızın %10’nu hediye ediyor. Sayfada satıcının kargo ödemesini kabul etmesi de cabası. Yani şimdi ki zamana göre akıllı alışveriş çok önemli.

Butiktak instagram sayfasında ise çoğu yerde göremeyeceğiniz modeller mevcut. Sık ürün güncellemesi ve uygun fiyatların olması sayfayı cazip hale getiren özelliklerden birkaçı. Sayfanın sahibesi hem anlayışlı hem de müşteri ile iletişimi kuvvetli. Biliyorsunuz ki artık butik sayfalarının hepsi birbirine benziyor. Bu anlamda aralardan sıyrılmak isterseniz benim favori sayfam için buraya göz atabilirsiniz. @butiktak

Stil parçaları;

Elbise; Butiktak

Eşarp:HM kids

Ayakkabı: Dolap app’nden Zara

Çanta:Chanel

Küpe:Dalmarkt

Soru ve düşüncelerinizi lütfen paylaşmaktan çekinmeyin.

Sevgiler,

S.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.