Merhaba ben Sedef, 1987 doğumlu yarı Arap yarı Türk’üm. Boğa burcu olup tüm özelliklerini taşımaktayım. Öğretmen bir annenin ve polis bir babanın klasik 80’ler aşk hikayesinden meydana gelmiş bir meyvesiyim. Hayatımın 18 senesi öğretim yılıyla, 20 senesi yağlıboya ile geçirmiş 2 üniversite mezunu bir gencim. 2016 yılında İMA’da Styling ve Moda/Marka Yönetimi üzerine eğitim aldım. Kitap okumayı sevmekten öte kendimi onların içinde kaybederim, bitenleri ise yaşamımın belirli dönemlerinde okullara, halk kütüphanelerine hediye ederim. 2005 yılından bu yana beraber olduğum adamla 4 senedir evliyim. Evimizin maskotu kedimiz Arven  şimdilerde 2 yaşını doldurdu.

Mezun olduğumdan bu yana Klinik Araştırmalarda görev almakta vatana millete hayırlı bir evlat olmaya çalışmaktayım. Ama bir yandan da “yahu bu hayat nereye gidiyor?” gayesinde düşünüp sevdiğim işleri yapıp kendime zaman ayırırken bunları günlük haline getirmek için 2010 yılında blogum Wantthefashion’u açmış bulunmaktayım.

Bu blogu güncel modanın dışında, kendi stilimi, gezip görüp keşfettiklerimi, lafın kısası beni mutlu eden detayları paylaştığım bir stil ve yaşam blogu olarak tanımlayabilirim.

Blog ve iş hayatım dışında eşimle seyahat etmeyi, arkadaşlarımla akşam beyin fırtınası yapmayı,kahkahadan sabahlara kadar boğulmayı,yeni mekanlar keşfedip içki kültürünü tanımayı, sporla stres atmayı,hayal dünyamı tuvallere yansıtmayı severim.

Hayat felsefem mi? “Mutlu olmak her şeye sahip olmak değil, sahip olduğun kadarını her şey yapabilmektir.” –K.Tazeoglu

Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.