9 AY BİTER…

Merhaba bitmek bilmeyen sırt ağrıları, merhaba yarım insan yemişim görünüşüm, merhaba sürekli kasılan göbüşüm, merhaba sürekli çatırdayan pelvis bölgesi ve birkaç mililitreden fazla idrar tutamıyan gıcık idrar kesesi,merhaba her sabah kramplanan bacaklarım. Nasılsınız??? ben mi? inanılır gibi değil ama hala yaşıyorum.

9 ay göz açıp kapayıncaya kadar geçti,zaman su gibi. Sabah kalkıyorsunuz kahvaltı hazırlamaya takatiniz yok,üstünüzde bir ağırlık ve üşüyen ayaklarınıza çorap giydirmek o kadar zor geliyor ki terliği geçirip mutfağa gidiyorsunuz, aç karına bir bardak suyu dikiyorsunuz ve ‘merhaba anne’ diyen tekmelerin çoğalması ile güne başlıyorsunuz.Bu duyguyu çok özleyeceğime eminim.

En sevdiğiniz kahvaltıyı yapıp, smoothienizi(kızım sütlü-çilekli olana bayılıyor.) yudumlarken tekmelerin daha güçlenmesi ile hiç bir şeye odaklanamıyorsunuz. İki iş yapiyim dedikten sonra da nefes nefese kalıyorsunuz. Sıkılmaktan oturup kitap okumak isterseniz de uykunuz geliyor ama yemek üzerine uzanmakta hiç akıllıca değil. O halde bir kahve yapiyim diyorsunuz ve ardından gelen çarpıntılara katlanmak zor geleceği için bundan da vazgeçiyorsunuz. Sonra oturup “ya ben ne yapsam?! haram galiba…” diyip dizi moduna geçiyorsunuz.

Eski enerjinizi özlediğiniz ve kum saati görünümüzden en kısa sürede kurtulmak istediğiniz bu dönemde buhranlarda bitmek bilmediği için herşeyi içinize atıp, daha lohusa dönemi var o zamana acısını çıkartırım diyorsunuz.

Ama koşturmalara doyamayan ben bugün Bornova/Çınarlı’da çok güzel yerler keşfettim. İnstastory’de takip edenler zaten şimdi anlatacağım yerleri çoktan canlı canlı gördü.

1.Beyazlale çiçekcilik; Parti konsepti, ev dekorasyonu,bahçe düzenlemesi, çeşit çeşit çiçek ,sukulent seçenekleri ile kocaman bir organizasyon merkezi. Diğer yerlere nazaran çok daha uygun fiyatlı ve aklınızın ötesine uzanan farklı, zevkli , çeşitli ürünlere sahipler.

Online shop için adresleri ise ; https://www.dekorsende.com

2.Marka çiçekçilik; Eşim şu aralar sukulentlere merak sarınca botanik bahçelerini de gezip , nerede benim hoşuma gidecek bir yer var kolumdan çekip götürüyor. Burası da milyonlarca sukulent, kaktüs, orkide … ve çiçeklerin olduğu bir yer. Eğer teraryum dünyanızı fanuslara sığdırmak isterseniz, buraya mutlaka uğrayın derim.

Günün özeti bu kadar.Yavaştan buralara 1 ay ara vereceğimi belirtmek isterim zira halimden anlarsınız. Kendinize iyi bakın…

 

GET THE LOOK- STİL PARÇALARI;

COAT: oxxo

BRACELET: yargıcı

BAG: balenciaga

BABETTE: mudo

CHOKER: stradivarius

 

Sevgiler,

S.

Showing 2 Yorum
  • selma

    çokkk şekersin. maşallah.

  • Wantthefashion

    çok naziksiniz, teşekkür ederim.

...

Yorumu Doğrula *

Recommended Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.