2018-2019 Kış Trendi

Yazın bitişini görmeden kışa girişi iddialı yapmak adına 2018/2019 trendlerini merak ettiğinizi biliyoruz. Modanın kalp ritmini üzerinizde hissetmek istiyorsanız bilmeniz gereken tek şey var. O da asla ‘asla bunu giymem!’ dememek. Çünkü gün gelir rüküş gördüğünüz parça sezonun en cool en kilit parçası haline gelebilir. İşte önümüzde ki kışın en kilit en iddialı parçaları;

1.Klasik Leopar :Bu kış baskılar çok vahşi olacak.Hatta belki biraz da renkli, tamam! kabul edelim, çok renkli ve fosforlu. Bu akımın öncüsü olan Tom Ford bizi 80’ler ve 90’lardan aldığı ilham ile zaman makinasına bindirip klasik leopara götürdü.Sizlere tavsiyemiz gücü ve seksepalitenizi öne çıkarmak istiyorsanız leopar ve kaplan desenini, masumiyetinizi öne çıkarmak istiyorsanız zürafa ve zebra desenlerinden yana seçim yapmanız olacaktır.

Max Mara-Dolce & Gabbana- Tom Ford 

2.Etekle kariyer yükselir mi? :Minileşen değil,aksine paçalarımıza ulaşmak üzere olan etekler ile artık kariyerinize tırmanabilirsiniz. Midi etek ve elbiselerinizi, oversize blazer ceketleriniz ile tamamlayıp tarzını ortaya koyabilirsiniz.

Chanel-Jason Wu-Calvin Klein

3.Deri Elbise:Lady Gaga yaz sıcağında dahi Sonia Rykiel deri elbise giymeyi göze alabiliyorsa deri bu mevsimin en çok tercih edilen kumaş türleri arasına girmeyi başardı demektir. Mevsimin en güzel tasarımlarını görebileceğiniz deri ceketlerden sonra deri elbise modelleri de bu anlamda kış hazırlıklarınız içinde yer alabilir.

Sonia Rykiel-Alexander Mcqueen-Tods

4.Etnik Dokunuş:Saçaklar,düzensiz dikişler,örgüler… Doğu desenlerinin batı kalıplarına bezenmiş en modern hali ile renkli bohem parçaları sevmeyenimiz yoktur. Artık tüm parçaları ele geçiren bu dokunuşu sıcak kış günleri için dolabınıza eklemenizde fayda var.

Etro-Sacai-Loewe

5.Sahne Işığı:Pantone’nun bu seneki renkleri arasında yer alan Limelight’ın etkisi çoktan podyumları sardı.Güneşin gizlenmeye başladığı kış aylarında sokakları aydınlatmak artık çok kolay.Hem desenleri hem pvc gibi plastik dokuları ele geçiren fosforlu sarı önümüzdeki yaza kadar etkisini korumaya devam edecek.

Tom Ford-Balmain-Prada

6.Vinil:80’lerin asi stilinden yola çıkarsak rugan, deri, vinil detayların özünde tartan ve ekose detayları ile bütünleştirilmesi önerilir.Ancak bu kış sezonunda bir çok tasarımcı podyumda vinili ana renklerdeki yünlü,pamuklu trikolarla tamamlamayı tercih etti.

Marni-N.21-Miu Miu

7.Kat kat :Olumsuz hava koşullarına karşı fazladan bir iki cekete ne dersiniz? Peki abartıp üç ceketle gezebilmeyi göze alabilir misiniz? Moda bu anlamda sınırları zorlamaya devam ediyor. Olağandışı stylingleri ile podyumlarda yine dikkatleri çekmeyi başaran Alexander Mcqueen’in vurgulamak istediği şu; deri detaylar hem spor hem de klasik kombinler ile kullanılabilir.

Lemaire-Calvin Klein- Alexander Mcquen

...

Yorumu Doğrula *

Recent Posts
Want The Fashion Contact

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.